Wczytuję dane...

Hulajnogi EcoRider L11 oraz L8 dual motor znów dostępne!

Hulajnogi EcoRider L11 oraz L8 dual motor znów dostępne!

Eco-Way z przyjemnością informuje, że w sprzedaży naszego sklepu są już dostępne hulajnogi elektryczne EcoRider klasy PREMIUML11 oraz  L8 dual motor, oba modele przy nowej dostawie zostały wyposażone w dwa porty ładowania wskutek czego po zakupie dodatkowej ładowarki czas potrzebny na naładowanie baterii został skrócony o połowę (Czas ładowania przy dwóch ładowarkach L8 ok. 2,5h/5h, L11 ok. 2,5h/3,5h).

Hulajnogi EcoRider to super jakość, zawrotna prędkość oraz co najważniejsze daleki zasięg w atrakcyjnej cenie. Hulajnogi zostały stworzone z myślą o osobach, które poszukiwały wyjątkowych hulajnóg elektrycznych do jazdy miejskiej oraz terenowej. 

Na szczególną uwagę zasługuje model: EcoRider L11, pojazd elektryczny trzykołowy typu OFFROAD o bardzo wysokich parametrach jezdnych.

Skuter elektryczny EcoRider L11 napędza bezszczotkowy silnik piastowy o mocy znamionowej 800W, dzięki czemu prędkość maksymalna wynosi ok. 50km/hW aluminiowej ramie pod szerokim podestem znajduje się bateria litowo-jonowa o napięciu roboczym 48V i pojemności 20 Ah, która pozwala przejechać na jednym ładowaniu aż do 50 km.  Korpus skutera i okucia są solidne i wysokiej jakości (gdzie można opcjonalnie zamontować siodełko). Precyzyjne zawieszenie w postaci podwójnych amortyzatorów przednich oraz dwóch tylnych sprawia, że można nim wygodnie jeździć na zboczach nawet w dwie osoby przy maksymalnym obciążeniu 200KG. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Hulajnoga EcoRider L8 dual motor, jest to hulajnoga elektryczna z podwójnym silnikiem (przednim oraz tylnym) o znamionowej mocy łącznej 1600W. Dzięki podwójnym silnikom hulajnoga osiąga prędkość maksymalną ok. 60km/hW aluminiowej ramie pod szerokim podestem znajduje się potężna bateria litowo-jonowa o napięciu roboczym 48 V i pojemności 20 Ah, która pozwala przejechać na jednym ładowaniu aż do 50 kmHulajnoga L8 dual motor wyposażona jest w podwójne amortyzatory przednie oraz dwa tylne, które pochłaniają wstrząsy i wibracje, występujące podczas jazdy na różnych powierzchniach, zwłaszcza jeśli nie jest ona całkowicie płaska i gładka. Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

Hulajnogi elektryczne EcoRider są dostępne w ofercie sklepu Eco-Way, zarówno w sklepie internetowym: www.eco-way.pl jak i również do nabycia bezpośrednio w naszym salonie pojazdów elektrycznych w Warszawie. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi modelami EcoRider (Q4-V4, Q4-V3, L7), z którymi również warto się zapoznać.

L8 dual motor oraz L11 wyposażone w dwa porty ładowania