Wczytuję dane...

Serwis pojazdów elektrycznych w Warszawie

Serwis pojazdów elektrycznych w Warszawie

Jak powszechnie wiemy nie istnieje coś takiego hulajnoga bezawaryjna. Każdy pojazd tego typu prędzej czy później się zepsuje. Dotyczy to wszelkich marek. O ile usterka ma miejsce jeszcze podczas trwania gwarancji, to problem rozwiązuje się sam, a kwestia usunięcia wady zrzucana jest na bark sprzedawcy, a ostatecznie producenta. Kiedy jednak zepsuje się nam hulajnoga po gwarancji pozostaje wyłącznie autoryzowany serwis.. 

Cena naprawy zależy tu od stopnia uszkodzenia i w niektórych przypadkach, taniej wyjdzie, kupienie nowego modelu hulajnogi niż naprawa. Warto jednak pamiętać, że tego typu uszkodzenie rzadko wynika z błędów producenta czy wad projektowych. Najczęściej jest efektem nieumiejętnego i nieostrożnego obchodzenia się z pojazdem. Stosunkowo często uszkodzeniu ulega sterownik lub gniazdo ładowania. Pojazd taki ładujemy niemal codziennie. Kolejną usterką, która najczęściej dotyka użytkowników, jest niedomagający akumulator. Po pewnym czasie po prostu się zużywa. Nasz serwis zajmuje się regeneracją takich akumulatorów, to czasami daje wymierną korzyść. Koszt nowego akumulatora do pojazdów elektrycznych to niemały wydatek.

W naszym Serwisie  Eco-Way naprawiamy różnego rodzaju pojazdy elektryczne jak: hulajnogi elektryczne takich marek jak:  Ninebot, Xiaomi, Segway, Blaupunkt, Frugal, EcoRider oraz pojazdy samobalnsujące i skutery.

W celu wyceny oraz naprawy pojazdu prosimy o dostarczenie sprzętu do naszego punktu:

ul. Wałbrzyska 11 lok. 37 w Warszawie ( sklep Eco-Way  - Centrum Handlowe Land )

Wycena naprawy jest darmowa.

Zapraszamy do naszego Serwisu w dniach:

poniedziałek - piątek godz. 10.00 -18.00

sobota godz. 11.00-14.00

TEL. tel. 224909499; GSM 538 299 700

e-mail: biuro@eco-way.pl