Wczytuję dane...

Hulajnogi INOKIM w sklepie Eco-Way

Hulajnogi INOKIM w sklepie Eco-Way

Sklep Eco-Way dumnie informuje, że w sprzedaży naszego salonu oraz w sklepie internetowym pojawiły się hulajnogi elektryczne renomowanej firmy INOKIM. Hulajnogi elektryczne firmy INOKIM to niepowtarzalny design, mocna konstrukcja, świetne parametry jezdne oraz doświadczenie producenta. Hulajnogi elektryczne marki INOKIM są już bardzo znane w innych krajach europejskich takich jak: Włochy, Izrael, Hiszpania czy Francja.

Hulajnogi INOKIM charakteryzują się niezwykłą łatwością w jeździe, niepowtarzalnymi opcjami kolorystycznymi oraz wysoką jakością lekkich materiałów, z których zostały wykonanne. Hulajnogi INOKIM to hulajnogi, które zostały stworzone z myślą o przemieszczaniu się w trudnych warunkach oraz codziennym użytkowaniu. Została zaprojektowana tak aby mieć swój niepowtarzalny i bardzo nowczesny wygląd. Hulajnogi elektryczne INOKIM posiadają wbudowany system bluetooth, który pozwala swobodnie łączyć się z hulajnogą z urządzenia mobilnego.

Dzięki 24 miesięcznej gwarancji producenta, będzie czuł się bezpiecznie oraz pewnie podczas codziennego użytkowania hulajnogi elektrycznej INOKIM.

Sprawdź hulajnogi w ofercie sklepu Eco-Way TUTAJ