Wczytuję dane...

Nowe POTĘŻNE hulajnogi Q4-V4 oraz Q4-V3

Eco-Way z przyjemnością informuje, że w czerwcu w ofercie sklepu pojawiły się dwa nowe modele hulajnóg elektrycznych EcoRider klasy PREMIUM: Q4-V4 Dual motor oraz Q4-V3 Plus. Hulajnogi EcoRider to super jakość, zawrotna prędkość oraz co najważniejsze daleki zasięg w atrakcyjnej cenie. Hulajnogi zostały stworzone z myślą o osobach, które poszukiwały wyjątkowych hulajnóg elektrycznych do jazdy miejskiej oraz terenowej.

Na szczególną uwagę zasługuje hulajnoga elektryczna EcoRider Q4-V4 Dual motor, która spośród innych hulajnóg z rodziny EcoRider wyróżnia się największą mocą silników, która wynosi aż 2600W (Dwa bezszczotkowe silniki piastowe o mocy znamionowej - przód 1300W / tył 1300W), co powoduje że hulajnoga nie ma najmniejszego problemu z poruszaniem się w trudnym terenie jak i podjeżdżaniu pod przeróżne wzniesienia przy niemalże każdym obiążeniu (max. 250kg). Prędkość maksymalna jaką oferuje Q4-V4 Dual motor to ok. 60 km/h, a dzięki potężnej baterii litowo-jonowej o napięciu roboczym 52 V i pojemności 26 Ah, możemy przejechac na jednym ładowaniu aż do 80 km. Hulajnoga Q4-V4 wyposażona jest w hamulce tarczowe umieszczone z przodu oraz tyłu dzięki którym możemy mieć pewność że hulajnoga zahamuje w oczekiwanym przez nas miejscu. Hulajnoga została również wyposażona w amortyzatory olejowo-sprężynowe przód + tył które pochłaniają wstrząsy i wibracje, występujące podczas jazdy na różnych powierzchniach zwłaszcza jeśli nie jest ona całkowicie płaska i gładka, wskutek czego komfort z jazdy jest jak najbardziej zachowany.

Szczegóły o hulajnodze Q4-V4 można przeczytać tutaj.

*Zdjęcia modelu Q4-V4

Kolejnym nowym modelem który pojawił się w naszej ofercie jest hulajnoga elektryczna EcoRider Q4-V3 Plus. Która posiada bezszczotkowy silnik piastowy o mocy znamionowej 1000W umieszczony w tylnym kole. Dzięki temu skuter osiąga maksymalną prędkość aż 50 km/h. W modelu Q4-V3 pod szerokim podestem znajduje się potężna bateria litowo-jonowa o napięciu roboczym 48 V i pojemności 18 Ah, która pozwala przejechac na jednym ładowaniu do 60 km. Hulajnoga Q4-V3 posiada hamulce tarczowe umieszczone z przódu oraz tyłu dzięki którym możemy mieć pewność że hulajnoga zahamuje w oczekiwanym przez nas miejscu.  Hulajnoga została również wyposażona w amortyzatory olejowe-sprężynowe przód + tył które pochłaniają wstrząsy i wibracje, występujące podczas jazdy na różnych powierzchniach, zwłaszcza jeśli nie jest ona całkowicie płaska i gładka, wskutek czego komfort z jazdy jest jak najbardziej zachowany.

*Zdjęcia modelu Q4-V3

Szczegóły o hulajnodze Q4-V3 można przeczytać tutaj.

Oba modele są wyposażone w kolorowy wielofunkcyjny wyświetlacz LCD podający podstawowe parametry jak: ilość przejechanych kilometrówstan naładowania akumulatora oraz aktualną prędkość.