Wczytuję dane...

[Nowość!] Hulajnoga Blaupunkt ESC808

Eco-Way z przyjemnością informuje, że w sprzedaży naszego sklepu pojawiła się nowa hulajnoga elektryczna od firmy Blaupunkt, mowa tu o modelu ESC808 który zaskakuje innowacyjnymi rozwiązaniami jak i szerokim szeregiem oferowanych funkcji!

Hulajnoga ESC808 marki Blaupunkt to pojazd idealny zarówno dla młodzieży, jak i dla osób dorosłych. Jest to pojazd stworzony z myślą o jeździe miejskiej, więc przyjemność przy poruszaniu się po mieście jest na bardzo wysokim poziomie. Konstrukcja hulajnogi ESC808 została wykonana z najwyższej jakości komponentów oraz wytrzymałej stali nierdzewnej dzięki czemu maksymalne obciążenie wynosi aż 120 kg . Także zastosowanie wielu innowacyjnych rozwiązań, gwarantuje trwałość i użyteczność pojazdu przez długi czas, oraz możliwość pokonania znacznych odległości.

Model ESC808 osiąga prędkość maksymalną 25 km/h dzięki silnikowi o mocy 350 W, a dzięki akumulatorowi o pojemności 5,2 Ah, zasięg wynosi od 15 do 20 km. Hulajnoga posiada trzystopniową regulacje prędkości (3 biegi) umożliwia sterowanie tempem jazdy i pozwala dostosować ją do wieku i umiejętności kierującego. 

Czas potrzebny do pełnego naładowania baterii to tylko około 2 h. Innowacyjnym rozwiązaniem w modelu ESC808, jest możliwość samodzielnej wymiany akumulatora na zapasowy, dzięki której odległość, jaką można pokonać na hulajnodze wydłuża się dwukrotnie. Wymiana akumulatora jest łatwa i szybka, a ładować go można zarówno, gdy jest zamontowany w hulajnodze, jak i oddzielnie, po zdemontowaniu, gdyż wyposażono go w niezależne gniazdo ładowania.  

W sprzedaży również dostępne są zapasowe akumulatory z torbą transportową, więc można łatwo zabrać akumulator ze sobą. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej o hulajnodze.