Wczytuję dane...

Deski elektryczne Koowheel D3M oraz D3M mini

W maju do sklepu Eco-Way zawitały dwa nowe produkty, a dokładniej deski elektryczne od firmy Koowheel model D3M oraz wersja dla młodszych D3M mini

Deska elektryczna Koowheel D3M 

Koowheel to producent deskorolek elektrycznych znany na całym świecie słynący z produktów niezawodnych oraz o unikalnym designie. W naszym sklepie zagościł między innymi flagowy model tego producenta, a mianowicie model D3M który jest przełomem w świecie deskorolek elektrycznych - szybkość oraz prostota w obsłudze czyni z niego świetny środek transportu, który z łatwością zabierzemy ze sobą wszędzie. 

W kołach deskorolki umieszczone zostały dwa ulepszone silniki bezszczotkowe o mocy 350W każdy, dzięki którym deska elektryczna Koowheel D3M rozwija prędkość maksymalną aż do 42 km/h, a maksymalny zasięg jaki może przejechać to 20 km. Deskorolka została wykonana z najlepszych dostępnych materiałów. Deck został wykonany z siedmiu warstw drewna Klonu kanadyjskiego znanego ze swojej wytrzymałości na uszkodzenia i łamanie, dzięki czemu maksymalne obciążenie deski to 130 kg.

Deska elektryczna D3M posiada innowacyjne rozwiązanie w postaci wymiennego akumulatora, które pozwala na zwielokrotnienie czasu jazdy jak i również zasięgu.

Sterowanie deskorolką Koowheel D3M odbywa się za pomocą pilota bezprzewodowego, który pozwala na precyzyjne hamowanie jak i płynne przyśpieszenie, a to wszystko odbywa się za pomocą jednego przełącznika. Na pilocie znajdziemy takie informacje jak stan naładowania baterii w postaci wskaźnika oraz stan sygnału połączenia pilota z deską. Pilot również posiada przełącznik kierunku jazdy oraz wygodną gałkę sterującą.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat deskolorki.

Koowheel D3M Mini 

Natomiast dla najmłodszych użytkowników przygotowaliśmy model D3M mini czyli zmniejszoną wersję deski flagowej D3M przystosowanej specjalnie dla dzieci. Dzięki niewielkiej wadze, oraz mniejszemu rozmarowi wspaniale nadaje się dla najmłodszych.


Deska została wyposażona w bezszczotkowy silnik o mocy 150W, który pozwala osiagnąc prędkość maksymalna do 18km/h. Deska D3M mini została wysposażona w akumulator o pojemności 2150 mAh, dzięki której maksymalny zasięg wynosi 15km. Akumulator został umieszczony pod deskorolką z myślą zapewnienia całkowitego bezpieczeństwa użytkownika.

Deskorolka wyposażona jest w funkcję odzyskiwania energii podczas hamowania, dzięki czemu zasięg ulega zwiększeniu.

Sterowanie deską D3M mini odbywa się tak jak w przypadku modelu D3M, za pomocą pilota bezprzewodowego, który umożliwia płynne przyspieszanie oraz precyzyjne hamowanie. Wszystko odbywa się za pomocą jednego przełącznika. Informacje jakie znajdziemy na pilocie, tak jak w poprzednim przypadku to stan naładowania baterii w postaci wskaźnika  oraz stan sygnału połączenia pilota z deską. Pilot również posiada przełącznik kierunku jazdy oraz wygodną gałkę sterującą. Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej na temat deskorolki.