Wczytuję dane...

Segway Ninebot Kickscooter ES2 znów dostępne

Eco-Way z przyjemnością informuje, że w ofercie sklepu są ponownie dostępne hulajnogi elektryczne Segway Ninebot KickScooter ES2 cieszące się dużym uznaniem wśród użytkowników jeśli chodzi o hulajnogi do jazdy miejskiej.

Hulajnoga Segway KickScooter ES2

Hulajnoga Segway KickScooter ES2 spełni oczekiwania użytkowników o większych wymaganiach co do parametrów jezdnych. Model ES2 wyposażony jest w silnik o mocy 300W, dzięki któremu możemy uzyskać prędkość maksymalną do 25 km/h w dość krótkim czasie. W podstawowej konfiguracji modelu ES2 zasięg jaki możemy osiągnąć to 25 km z tym, że producent umożliwił zwiększenie parametrów poprzez instalacje dodatkowej baterii. Po instalacji dodatkowej baterii prędkość maksymalna zwiększa się do 30 km/h, a zasięg do 45 km. Hulajnoga Segway Ninebot ES2 posiada koła lane, zarówno przednie, jak i tylne koło są wyposażone w amortyzatory, więc komfort z jazdy jest na dość wysokim poziomie. W hulajnodze zastosowano mocne światło przednie oraz tylne, które włącza się podczas hamowania, również hulajnoga ES2 posiada oświetlenie pod podestem tzw. neony, których kolor możemy kontrolować z poziomu aplikacji na smartphonie. Hulajnoga Segway ES2 dzięki wytrzymałej konstrukcji może maksymalnie udźwignąć użytkownika o masie 100kg. Hulajnoga spełnia normę IP54. Standardowy czas potrzebny na pełne naładowanie baterii wynosi 3 godz. 30 min. Hulajnoga oferuje trzy tryby jazdy – oszczędzanie energii, standard oraz sportowy.

 

Hulajnoga została wyposażona w łączność Bluetooth, dzięki której gdy ściągniemy aplikacje na smartphon'a możemy połączyć pojazd z telefonem. W aplikacji możemy zarządzać ustawieniami prędkość, oświetlenia, włączyć funkcje tempomatu jak i również zabezpieczyć pojazd antykradzieżową funkcją. W aplikacji znajdziemy również funkcje społecznościowe, dzięki którym możemy znaleźć użytkowników którzy również użytkują pojazdy elektryczne od firmy Segway-Ninebot. Przy pomocy aplikacji, także możemy zaktualizować oprogramowanie hulajnogi. Kliknij tutaj aby dowiedzieć się więcej na temat modelu Segway Ninebot ES2.