Wczytuję dane...
Eswing

ECO-WAY OFICJALNY DYSTRYBUTOR MARKI ESWING W POLSCE

Firma Eco-Way z siedzibą w Warszawie specjalizująca się w pojazdach elektrycznych jest oficjalnym przedstawicielam oraz autoryzowanym dystrybutorem marki ESWING w Polsce, znanego międzynarodowego producenta z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji pojazdów elektrycznych, którego produkty cechuje rewelacyjny stosunek jakości do ceny. Firmę ESWING cechuje wysoka jakość produktów oraz wychodzenie na przeciw oczekiwaniom klientów przy zastosowaniu najnowszej technologii. Dzięki stosowaniu takiej polityki firma Eco-Way zdecydowała się na stałą współpracę oraz bezpośrednią sprzedaż pojazdów elektrycznych tego producenta na polskim rynku. Bardzo dobra współpraca zaowocowała przyznaniem firmie Eco-Way tytułu dystrybutora oraz certyfikowanego importera pojazdów marki ESWING w Polsce oraz Europie Środkowej.

Firma Eco-Way z siedzibą w Warszawie jest oficjalnym dystrybutorem oraz autoryzowanym importerem produktów firmy ESWING w Polsce. Dzięki doświadczeniu oraz wiedzy w zakresie produktow marki ESWING, firma Eco-Way zapewnia klientom nie tylko serwis oraz wsparcie podczas okresu trwania gwarancji, ale także serwis posprzedażowy. Nasza wiedza, doświadczenie, a przede wszystkim codzienny kontakt z producentem jest gwarancją zapewniającą naszym klientom najwyższą jakość usług oraz poczucie bezpieczeństwa. Produkty marki ESWING są wykonane z bardzo wysokiej jakości tworzyw co czyni je niezwykle wytrzymałe na codzienną eksploatacje oraz różnego typu uszkodzenia.

SPRZEDAŻ STACJONARNA I INTERNETOWA

Firma Eco-Way jako autoryzowany dystrybutor marki ESWING w Polsce z siedzibą w Warszawie sprzedaje produkty marki ESWING zarówno poprzez sprzedaż bezpośrednią jak i internetową. Każdy potencjalny klient może odwiedzić nasz salon znajdujący się w Warszawie w Centrum Handlowych Land przy ul. Wałbrzyskiej 11 i obejrzeć czy przetestować pożądany produkt. Nasz wykwalifikowany zespół odpowie na wszelkie pytania oraz doradzi w sprawie doboru odpowiednich produktów oraz możliwych konfiguracji czy rozszerzeń pod wymogi klienta.

GWARANCJA JAKOŚCI

Firma Eco-Way jako oficjalny dystrybutor oraz importer produktów marki ESWING w Polsce zapewnia wszystkim klientom gwarancje na zakupione produkty. Wszelkie inne produkty marki ESWING zakupione u nieautoryzowanych pośredników nie będą brane pod uwagę do naprawy/serwisu czy przeglądu gwarancyjnego. Produkty marki ESWING sprzedawane przez firmę Eco-Way są oryginalne i pochodzą prosto z fabryki producenta. Firma Eco-Way przestrzega przed kopiami pojazdów elektrycznych, które tylko z pozoru weyglądają jak te oryginalne. W rzeczywistości zarówno jakość użytych podzespołów jak i wykonanie pojazdów elektrycznych niesie za sobą ogromne ryzyko awaryjności sprzętu oraz narażenie użytkowników na bezpieczeństwo.

WIEDZA ORAZ DOŚWIADCZENIE

Firma Eco-Way z siedzibą w Warszawie jako oficjalny dystrybutor marki ESWING w Polsce posiada wiedzę oraz doświadczenie na temat sprzedawanych, oryginalnych produktów marki ESWING. Poprzez przekazaną wiedzę merytoryczną oraz bezpośredni kontakt z producentem, nasi eksperci zawsze pozostają do dyspozycji oraz odpowiedzą na wszystkie zapytania produktowe oraz doradzą w doborze dodatkowych akcesoriów.

BEZPIECZEŃSTWO

Wszystkie sprzedawane produkty marki ESWING przez firme Eco-Way, oficjalnego dystrybutora marki ESWING w Polsce posiadają wymagane certyfikaty CE, deklaracje zgodności oraz inne certyfikaty zapewniające bezpieczeństwo oraz wysoką jakośc produktów np: RoHS, FCC, MSDS, UN38,3, IPX6.

SERWIS

Firma Eco-Way z siedzibą w Warszawie jako oficjalny dystrybutor marki ESWING w Polsce oraz autoryzowany importer zapewnia serwis wszystkich zakupionych produktów. Zarówno serwis gwarancyjny jak i pozagwarancyjny można przeprowadzić na pośrednictwem naszej firmy. Nasi wykwalifikowani technicy szybko i sprawnie zajmą się naprawą oraz dostarczą produkt pod wskazany adres.

ESWING ES6+ GPS

ESWING ES6+ GPS to najbardziej zaawansowany pojazd żyroskopowy samobalancujący od uznanego producenta ESWING, którego firma Eco-Way jest oficjalnym dystrybutorem w Polsce. Pojazd ESWING ES6+ ma wbudowany system GPS oraz najmocniejszy akumulator SAMUSNG 726Wh. Korpus został zrobiony ze stopów aluminium co sprawia, że jest odporny na uszkodzenia mechaniczne oraz wodę. Nowa generacja systemów sterowania pochyleniem ciała powoduje, że pojazd jest jeszcze prostrzy w obsłudze. Pojazd wyposażono w moduł Bluetooth do komunikacji z urządzeniem mobilnym, gdzie można dokonać konfiguracji urządzenia porzez zmianę czułości drążka, wychylenia drążka czy ograniczenia prędkości pojazdu. ESWING ES6 GPS to najlepszy wybór wśród obecnie dostępnych pojazdów tego typu na rynku. Sprawdźcie sami!


ZAPRASZAMY

ECO-WAY
ul. Wałbrzyska 11/70
02-739 Warszawa
Tel. +48 22 490 94 99
Kom. +48 538 299 700
E-mail: biuro@eco-way.pl