Wczytuję dane...
Xiaomi

Marka Xiaomi została założona w 2010 roku przez przedsiębiorcę Lei Jun, który uważa, że wysokiej jakości technologia nie musi kosztować fortuny i powinna być dostępna dla każdego. Pracownicy Xiaomi tworzą niezwykły sprzęt, oprogramowanie i usługi internetowe dla i z pomocą swoich odbiorców, fanów marki Mi. Biorąc pod uwagę ich opinie podczas rozbudowy swojej oferty, która obecnie obejmuje takie urządzenia jak:

•    telefony Xiaomi : Mi 6, Mi Mix2, Redmi 5, Mi A1, Redmi Note 5, Redmi S2, Redmi 5 Plus
•    słuchawki Xiaomi : słuchawki Xiaomi Mi ANC & Type-C, słuchawki Xiaomi Mi Headphones Basic, słuchawki Xiaomi Mi Sports Bluetooth
•    pojazdy Xiaomi : Xiaomi Ninebot Mini, Xiaomi Ninebot Mini Plus, Xiaomi Mijia M365
•    RTV i AGD Xiaomi: Mi Box 4K, Żarówka Xiaomi YEELIGHT, Odkurzacz Xiaomi Roborock Vacuum Cleaner 2, Odkurzacz Xiaomi Room Robot, Oczyszczacz powietrza Xiaomi Mi Air Purifier 2
•    Akcesoria Xiaomi : Xiaomi Mi Band 2, Xiaomi Mi Band 3, Power Bank Xiaomi 10000mAh Pro, Xiaomi MiJia 360° Home Security Camera
firma Xiaomi wychodzi zdecydowanie na przeciw oczekiwaniom swoich odbiorców, którzy nie rzadko zostają jej najlepszymi pracownikami.

Zespół składa się w głównej mierze z ludzi, którzy przed dołączeniem do Xiaomi byli fanami produktów marki Mi, nie tylko pasjonują się technologią, lecz także nieustannie dążą do perfekcji, starając się przekraczać granice a wszystko po to, by oferowane przez Xiaomi produkty były jedyne w swoim rodzaju, zaś użytkowanie ich było niezmiernie proste i przyjemne w odbiorze. Lei Jun założyciel Xiaomi, należał do grupy tworzącej firmę Kingsoft, która powstała w 1992 roku i w której w roku 1998 objął funkcję CEO. Zaledwie rok później założył serwis informacyjny  z zakresu IT i materiałami do pobierania. W spółce Kingsoft Lej Jun ustąpił z pełnionej funkcji i został wiceprzewodniczącym. Po roku 2000 inwestował w liczne przedsięwzięcia, dzięki czemu powstały firmy takie jak YY, UC czy Vancl, a 6 kwietnia 2010 r. założył firmę Xiaomi. W lipcu 2011 roku wrócił do firmy Kingsoft jako przewodniczący zarządu. Obecnie pełni funkcje przewodniczącego i dyrektora generalnego w Xiaomi.

Litery „MI” widoczne w logo sklepów Xiaomi oraz produktów Xiaomi oznaczają „Mobilny Internet”. Ma ono jednak jeszcze ukryte znaczenie, można je zarówno odczytywać jako „Mission Impossible”, ponieważ we wczesnym etapie działalności firma Xiaomi napotykała wiele trudności, które były pozornie niemożliwe do przezwyciężenia a jednak zostały rozwiązane i obrócone w sukces. Przede wszystkim dla fanów - to dewiza Xiaomi. To odbiorcy marki Mi wyznaczają kierunek jej działania i to spośród nich wywodzi się znaczna cześć obecnych pracowników firmy Xiaomi. Wszyscy dążą do perfekcji z taką samą determinacją, nieustannie udoskonalając i usprawniając produkty Xiaomi, by zapewnić odbiorcom doznania z najwyższego pułapu. Nie boją się też testować nowych pomysłów i sprawdzać granic własnych możliwości. To przede wszystkim dzięki ich zaangażowaniu i zaufaniu w potęgę innowacyjności, a także wsparciu ze strony fanów marki, są w stanie oferować unikalne produkty Mi. Z ogromną przyjemnością prezentujemy w ofercie Eco-Way.pl  produkty sygnowane logiem Mi, wierzymy w ich innowacyjność i niezawodność.

Sklep Eco-Way wykorzystuje w swojej ofercie produkty Xiaomi z uwagi na stosunek rewelacyjnej jakości produktów do ich ceny. Marka jest już doskonale znana na rynku i cieszy się ogromnym uznaniem. Sklep Eco-Way posiada w swojej ofercie pojazdy elektryczne, telefony oraz smartfony i akcesoria marki Xiaomi. Szczególnym zainteresowaniem cieszy się hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia M365 dostępna w naszej ofercie przez cały sezon. Idealnym połaczeniem dla tej hulajnogi są pozostałe produkty marki Xiaomi takie jak telefony czy akcesoria. Z biegiem czasu nasza oferta rośnie coraz bardziej. Koncentrujemy się na nowościach na rynku, aby nasi klienci mogli cieszyć się z wyjątkowych zakupów. Wszystkie produkty Xiaomi z naszej oferty są oryginalne.

Zapraszamy do zakupów

Zespół Eco-Way