Wczytuję dane...

Pojazdy samobalansujące

Sklep Eco-Way oferuje  ekologiczne oraz elektryczne środki transportu takie jak: pojazdy elektryczne typu segway, skutery, hulajnogi czy deskorolki.  Produkty te wykorzystują ogniwa litowo-jonowe znajdujące się w mocnej oraz wytrzymałej baterii. W sklepie Eco-Way można zakupić także unikatowy skuter elektryczny, który swoim klasycznym wyglądem nawiązuje do legendarnego włoskiego skutera Vespa. Jego osiągi są imponujące, 80 km na jednym ładowaniu przy średniej prędkośći 55km/h to rzadkość wśród skuterów elektrycznych aktualnie znajdujących się na rynku.

Polecamy również pojazdy samobalansujące typu segway jak np. pojazd elektryczny żyroskopowy renomowanego producenta firmy Eswing, który cieszy się niezwykłą popularnością oraz uznaniem zarówno wśród klientów indywidualnych jak i firm ochrony, straży granicznej, ośrodków wypoczynkowo-rekreacyjnych, firm eventowych lub wszędzie tam gdzie potrzebny jest niezawodny oraz sprawdzony sprzęt.Jeżeli chcesz kupić inne pojazdy, polecamy serdecznie wyselekcjonowane oraz sprawdzone przez zespół Eco-Way hulajnogi elektryczne lub mini inteligentne skutery takie jak np. 

Segway Mini LITE czy Xiaomi Ninebot Mini, Hulajnoga Xiaomi M365 

Skutery przeznaczone dla najmłodszych oraz w wersji dla dorosłych. Jego małe rozmiary i waga sprawią, że zawsze będzie przy tobie. Kolejne produkty w tej kategorii, to hulajnogi elektryczne, które z roku na rok cieszą się coraz większym uznaniem. W ofercie sklepu Eco-Way posiadamy hulajnogi najlepszych oraz sprawdzonych producentów takich jak:  Segway, Xiaomi, Eswing, Razor czy Goclever. Nowością w naszym sklepie Eco-Way są hulajnogi wyczynowe firmy Kerry,  które nabędziecie tylko w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą produktową.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów