Serwis telefonów GSM

Serwis i naprawa telefonów GSM oraz pojazdów elektrycznych. 

Eco-Way serwisuje oraz dokonuje napraw wszystkich rodzajów telefonów oraz pojazdów elektrycznych. Posiadamy własne zaplecze serwisowe oraz doświadczony zespół serwisantów. 

Jesteśmy w stanie wykonać praktycznie każdą naprawę. Wymieniamy wyświetlacze, przelutowujemy złącza zasilania, naprawiamy akumulatory do pojazdów oraz wykonujemy naprawy mechaniczne tych pojazdów. Pracujemy na podzespołach wysokiej klasy. Możesz do naszego serwisu dostarczyć swój sprzęt a na pewno go naprawimy. 

Wykonujemy naprawy telefonów marek: Nokia, Samsung, HTC, Huawei, Sony, Xiaomi, Meizu
Serwisujemy zarówno nowoczesne urządzenia jak i te starszej daty.
Posiadamy bardzo bogate zaplecze techniczne, warsztatowe.

Z takimi usterkami telefonów/smartfonów możesz najczęściej się spotkać. 

Niektóre z aplikacji nie uruchamiają się - Aplikacje nie uruchamiają się. Usterka taka może być spowodowana nieaktualną wersją oprogramowania lub uszkodzonym jednym z komponentów urządzenia, z którego korzysta dana aplikacja. 

Karty SIM nie jest czytana przez telefon - Telefon nie wykrywa karty SIM, nie widzi jej lub nie ma zasięgu. Powodem jest uszkodzenie mechaniczne pinów w czytniku karty SIM spowodowane np. mechaniczną usterką lub zawilgoceniem całego czytnika. 

Telefon traci zasięg - Jeśli telefon gubi zasięg lub zasięg jest zbyt słaby aby telefon działał poprawnie – może być to spowodowane uszkodzeniem modułu antenowego na płycie głównej lub uszkodzeniem wzmacniacza sygnału w efekcie np. zawilgoceniem lub upadku telefonu. 

Wi-Fi lub Bluetooth nie działa poprawnie - Jeżeli transmisja danych przez Bluetooth działa nieprawidłowo lub też nie możesz połączyć się z internetem za pomocą Wi-Fi – może być to usterka odpowiedzialnych za transmisję elementów znajdujących się na płycie głównej urządzenia powstała np. na skutek zawilgocenia lub upadku.  

Telefon nie czyta karty pamięci - Telefon nie wykrywa karty pamięci, nie widzi jej lub nie może odczytać z niej danych – oznacza to, że jest uszkodzony pin w czytniku kart spowodowany np. mechaniczną usterką lub zawilgoceniem całego czytnika. 

Wykasowanie samoczynne danych z telefonu - Jeśli pliki muzyczne, zdjęcia  lub inne dane znikają z telefonu – objawy takie świadczą o możliwości uszkodzenia pamięci telefonu, co może nastąpić w wyniku np. przegrzania lub zawilgocenia urządzenia. 

Nie uruchamia się telefon - Telefon nie chce się uruchomić lub zaczyna się uruchamiać i wyłącza się – może to być spowodowane problemem z przyciskiem „Power” lub układem zasilania płyty głównej, co jest na ogół konsekwencją uszkodzenia mechanicznego lub przepięcia. 

Telefon przegrzewa się - Podczas używania telefonu zauważyłeś,  że nadmiernie się nagrzewa – może to być spowodowane uszkodzoną baterią lub awarią układu zasilania na płycie głównej urządzenia. 

Aparat fotograficzny w telefonie (przód lub tył) nie działa poprawnie - Aparat nie uruchamia się lub zdjęcia mają różne nienaturalne odcienie – świadczy to o uszkodzeniu mechanicznym aparatu powstałym najczęściej w wyniku upadku. 

 Lampa błyskowa aparatu w telefonie nie działa - Lampa aparatu nie uruchamia się – może to być spowodowane usterką tego komponentu powstałą na skutek np. zawilgocenia lub przepięcia. 

System uruchomienia aparatu nie działa - Smartfon uruchamia się i zawiesza się na logo producenta – usterka taka może świadczyć o uszkodzonym oprogramowaniu, co może nastąpić na skutek np. nieprawidłowego aktualizowania oprogramowania urządzenia. 

Problemy  z aktualizacją systemu - Aktualizacja systemu nie uruchamia się pokazując to błędem – oznacza to ,że system uległ awarii lub niektóre komponenty telefonu nie są zintegrowane z danym urządzeniem. 

Gniazdo słuchawek jack nie działa - Słuchawki podpięte do telefonu nie działają lub wydobywają się z nich nienaturalne dźwięki – może być to wynikiem zawilgocenia lub zabrudzenia złącza słuchawkowego. 

Ładowania baterii  nie działa - Po podpięciu ładowarki telefon nie ładuje baterii lub przerywa cykl ładowania – oznacza to uszkodzony zasilacz, przerwany kabel, wyłamane złącze micro USB lub uszkodzony układ zasilania na płycie głównej. Często zdarza się to w wyniku upadku, przepięcia lub zawilgocenia. 

Ekran dotykowy nie działa - Ekran smartfonu nie reaguje na dotyk lub nie działa poprawnie – może to oznaczać: pęknięcie ekranu, uszkodzeniem taśmy lub złącza ekranu dotykowego, co ma miejsce często podczas uderzenia lub upadku urządzenia. 

Niewłaściwe wyświetlanie obrazu - Jeżeli na ekranie telefonu pojawią się pionowe pasy lub zaciemnione obszary wyświetlacza – awaria taka może być spowodowana uszkodzeniem LCD powstałym w wyniku upadku lub też np. zawilgocenia układu graficznego płyty głównej. 

Głośnik rozmów lub głośnik muzyczny nie działa - nie słyszysz rozmówcy dostatecznie wyraźnie, słyszysz trzaski oraz szum, jeśli odtwarzana muzyka w telefonie nie ma zadowalającej jakości – prawdopodobnie jest to spowodowane uszkodzeniem jednego z głośników lub też awarią układu audio na płycie głównej urządzenia, niekiedy bywa efektem zabrudzonej membrany głośników. 

Mikrofon rozmów lub zewnętrzny nie działa - Podczas rozmowy telefonicznej rozmówca nie słyszy Cię dostatecznie wyraźnie lub jeśli nagrania z dyktafonu są złej jakości albo w ogóle nie rejestruje on dźwięku – może być to rezultatem uszkodzenia lub zanieczyszczenia jednego z mikrofonów, albo uszkodzenia układu audio na płycie głównej np. na skutek upadku lub zawilgocenia. 

Klawisze boczne, klawisz Home lub inne przyciski nie działają poprawnie - Klawisze telefonu nie reaguje lub nie działają poprawnie – usterka taka może być spowodowana mechanicznym uszkodzeniem płytki klawiatury lub też zanieczyszczeniem i zawilgoceniem telefonu. 

Szybkie rozładowanie baterii  - Bateria w telefonie rozładowuje się bardzo szybko – może należy wymienić akumulator, choć wada taka może być również związana z uszkodzeniem układu zasilania na płycie głównej np. wskutek zawilgocenia lub przepięcia układu. 

Zacina się praca telefonu oraz samoczynnie się wyłącza - Telefon potrafi niespodziewanie zaciąć się w trakcie pracy, zawiesić lub nawet samoistnie wyłączyć – może to być związane z usterką oprogramowania lub uszkodzeniem fizycznym płyty głównej będącym wynikiem np. zalania telefonu w przeszłości. 

Zapraszamy do kontaktu bezpośredniego! 

Nasz telefon 224909499 

Sortuj według:
Wyświetl po produktów