TELEFONY

Telefony Xiaomi, Oukitel, Bluboo, Meizu, Umidigi, Ulefone.

Czym jest telefon we współczesnym świecie każdy z nas tego doświadcza codziennie. Jak często zdarza się, że nie mamy go przy sobie ?. Raczej zawsze jest z nami i pod reką. Stał się nierozlącznym elementem naszego życia. Służy nam już nie tylko do komunikacji ale współczesne telefony wyposażone są w szereg funkcji, które czynią z nich nasze małe mobilne biuro. Różnego rodzaju aplikacje – takie jak notatnik, Facebook, Twiter, kalendarz, organizer, skrzynka mailowa ułatwiają życie służbowe i służą do kontaktu z naszymi bliskimi. Dzięki tym aplikacjom możemy poznawac świat, odpoczywać,  wyszukiwać niezbędne informacje. Telefony to narzędzia wielofunkcyjne, wielozadaniowe niezbędne w funkcjonowaniu w życiu kazdego z nas.

W wielu sklepach z elektroniką oraz AGD i RTV możemy znaleźć telefony o szerokim zastosowaniu. Wśród nich aparaty z systemem operacyjnym iOS marki Apple oraz Android takich producentów jak  Samsung, LG,  Huawei, Xiaomi. Nasz sklep Eco-Way proponuje znacznie więcej. Do sprzedaży włączyliśmy wiele innych marek telefonów opartych na Androidzie, które jakością nie ustępują a kupisz je znacznie taniej. Polecamy szczególnie marki: Oukitel, ZOPO, Bluboo, Ulefone, Umidigi, Homtom, Blackview, UMI, Vernee, Doogee.  Wszytkie telefony w naszym sklepie objęte są 24 miesięczną. Wszystko czego szukasz w telefonie, mając różne oczekiwania co do nowoczesnego sprzętu, odnajdziesz to w innowacyjnych urządzeniach dostępnych w sklepie Eco-Way.

Na targach IFA w Berlinie w 2017 nawiązaliśmy bezpośrednią współpracę z producentem telefonów komórkowych ZOPO oraz Oukitel. Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem tych telefonów w Polsce.

Sortuj według:
Wyświetl po produktów