Wczytuję dane...
Dostępny
Model: ES 1349x
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 69.00 PLN
Producent: Eswing

Kup cały komplet !

Zdjęcie produktu w sklepie Eco-Way
Infokey Eswing
149,00 PLN

Pojazd elektryczny ESWING 1349x City Road

Firma Eco-Way z siedzibą w Warszawie specjalizująca się w pojazdach elektrycznych, przedstawia innowacyjny pojazd elektryczny typu "SEGWAY" City Road przeznaczony do poruszania się po podłożach utwardzanych. Pojazd ESWING 1349x City Road jest idealny zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm. ESWING 1349x City Road to świetny i niezawodny sprzęt dla magazynów, ośrodków rekreacyjnych, wypożyczalni pojazdów, przedsiębiorstw ochrony czy firm eventowych oraz wszędzie tam, gdzie potrzebny jest wyjątkowo stabilny, niezawodny sprzęt poruszający się po podłożach utwardzonych. Firma Eco-Way z siedzibą w Warszawie jest oficjalnym przedstawicielam oraz autoryzowanym dystrybutorem firmy ESWING w Polsce, znanego międzynarodowego producenta z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji pojazdów elektrycznych, którego produkty cechuje rewelacyjny stosunek jakości do ceny.

Eswing 1349x City road

Pojazd elektryczny ESWING 1349x City Road to pojazd, który idealnie sprawdzi się do jazdy miejskiej, na ścieżki rowerowe czy jakiekolwiek drogi utwardzone. Duże, wąskie 17" koła idelanie sprawdzają się do jazdy po dużych halach, magazynach i wszędzie tam gdzie potrzebny jest zwinny oraz niezawodny środek transportu.

Większa moc

Pojazd elektryczny ESWING 1349x City Road został wyposażony w jeszcze silniejszy silnik od swojego poprzednika wynoszący aż 1000 W, dzięki, któremu dynamika jazdy będzie jeszcze bardziej efektywna. Dodatkowo wszelkie wzniesienia ESWING 1349x City Road pokona bez problemu wszelkie wzniesienia wynoszące maksymalnie do ≤ 30 °

Duży zasięg

Pojazd elektryczny ESWING 1349x City Road od Eco-Way pozwala na przejechanie aż do 25 km w pełni naładowanej baterii.

Bezpieczna prędkość

Pojazd elektryczny ESWING 1349x City Road pozwili Ci uzyskać prędkość aż do 16km/h. Dzięki bardzo prostej obsłudze pojazdu, każda jazda sprawi ci niezwykłą frajdę. Pojazd jest idealny zarówno dla klientów indywidualnych jak i firm, które potrzebują prostego pojazdu do przemieszczania się na dużych powierzchniach. Dzięki dostosowaniu pojazdu do prędkości 16km/h oraz inteligentnemu systemowi informowania o próbie przekroczenia prędkości, ESWING 1349x City Road będzie bezpiecznym pojazdem dla każdego.

Szybka nauka jazdy

Jazda pojazdem elektrycznym ESWING 1349x City Road jest tak prosta, że wystarczy dosłownie kilka minut, aby nauczyć się w pełni poruszać pojazdem. Intuicyjny system rozpoznawania ruchów oparty na technologii żyroskopowej sprawi, że pokochasz jazdę pojazdem elektrycznym ESWING 1349x City Road od Eco-Way.

Specyfikacja techniczna:

Numer modelu: ES1349X
Moc: 1000W
Napięcie: > 48V
Certyfikaty: CE / ROHS
Czas ładowania: 3-4h
Składany: TAK
Zasięg na jednym ładowaniu: 25KM
Rozmiar opony: 17 CALI
Pojemność baterii: 48V / 11Ah
Napięcie baterii: 36-48V
Rozmiar produktu: 680 * 430 * 430mm
Maksymalne obciążenie: 120KGS
Max kąt jazdy: ≤ 30 °
Kolor: Biały, Czarny


Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...