Wczytuję dane...
Informuj o dostępności
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24-48 godzin
Wysyłka od: 55.00 PLN
Producent: Xiaomi

Xiaomi Ninebot MiniNowoczesny wygląd Xiaomi Ninebot Mini od EcoWay oraz łatwość w opanowaniu techniki jazdy to cechy, które sprawiają, że ten pojazd cieszy się tak dużym zainteresowaniem.
Życie jest pełne radości, więc musimy brać wszystko, co nam w oferuje! Śpiewające ptaki w parku, poranna bryza wieje Ci w twarz ... nie poddawaj się, niech Xiaomi Ninebot Mini stanie się Twoimi "skrzydłami". Wystarczy, że staniesz na nim a natychmiast poczujesz magię nowej technologii, będzie ona automatycznie pomagała Ci utrzymać równowagę. Zwiększona wydajność, zaawansowana technologia kontroli, wiele różnych czujników oraz procesor o wysokiej wydajności - to wszystko sprawia, że kontrola nad Xiaomi Ninebot Mini od jest łatwa i wygodna. Pojazdem możesz przejechać aż 22 km. W 3 minuty nauczysz się jeździć na Xiaomi Ninebot Mini od eco-way.pl. Pojazd posiada 4 poziomy prędkości, możliwość pokonywania wzniesień do 15 stopni nachylenia oraz jest wyposażony w oświetlenie LED sprawiające, że wygląda wręcz kosmicznie!

Po zakupie Xiaomi Ninebot Mini , możesz natychmiast opanować wszystkie umiejętności i zasady jazdy na nim. Został zaprojektowany tak, abyś nie miał trudności z rozpoczęciem użytkowania go. Wszystko jest niezwykle proste i wygodne. Xiaomi Ninebot Mini jest wyposażony w wiele różnych czujników, które ciągle monitorują każdy ruch Twojego ciała i go analizują, proces ten jest dokonywany około 200 razy na sekundę! Xiaomi Ninebot Mini posiada również innowacyjną technologię - specjalną dźwignię sterującą od Leansteer®. Sterowanie odbywa się za pomocą nóg, a nie rąk, w przeciwieństwie do innych pojazdów tego typu. Opanujesz zasadę poruszania się Xiaomi Ninebot Mini w ciągu kilku minut, a kilka sesji treningowych wystarczy, aby w pełni opanować swobodne poruszanie się na nim. Pędź naprzód i zaskocz swoich znajomych i przechodniów!

Xiaomi Ninebot Mini posiada dwa wysokowydajne silniki napędowe o mocy 700 W oraz baterię o pojemności aż 18650mAh. Pomimo ogromnych rozmiarów, sam akumulator ładuje się niesamowicie szybko – czas ładowania to zaledwie 4 godziny. Niewiarygodne jest to, że pojazd waży zaledwie 12,8 kg a może osiągać prędkość do 16 km/h, posiada 4 poziomy prędkości, pozwalające zapewnić płynną pracę i stabilną równowagę na drodze nachylonej nawet pod kątem 15 stopni.

Przy niewielkich przeszkodach silniki elektryczne same zwiększają moc, zapewniając stabilną i niezawodną pracę. Wysokość prześwitu pojazdu Xiaomi Ninebot Mini wynosi 9 cm, w połączeniu z pochłaniającym drgania podnóżkiem znacząco zwiększa komfort podczas jazdy. Ważne jest, aby pamiętać, że Xiaomi Ninebot Mini ma wodoodporne właściwości o stopniu ochrony IP54, w związku z tym, nawet w deszczu, nie pozbawi Cię przyjemności z jazdy.

Aby zapewnić bezpieczną jazdę nocą Xiaomi Ninebot Mini został wyposażony w system oświetlenia podobny do samochodowego, a mianowicie: reflektory i tylne podświetlenie LED. Reflektory oświetlają drogę przed Tobą. Możesz dostosować jasność oświetlenia warunków panujących na drodze.
Dostępne są dwa rodzaje kontroli Xiaomi Ninebot Mini. Oprócz standardowego kierowania pojazdem poruszając się na nim można także użyć pilota zdalnego sterowania Bluetooth. Użyj smartfona jako pilota zdalnego sterowania, na którym możesz dostosować szybkość i kierunek ruchu. Prezentuj swojego „przyjaciela" w oryginalny sposób, baw się z nim jak z psem lub zorganizuj prawdziwą "bitwę robotów"! Życie daje Ci jeszcze więcej możliwości rozrywki, nie rezygnuj z nich!

Z pewnością zastanawiasz się, jak taki mały i kompaktowy pojazd może przejechać 22 km bez zatrzymywania się. W celu zapewnienia normalnej pracy sprzętu przy pokonywaniu takiej odległości wymagany jest duży zapas mocy, właśnie dlatego Xiaomi Ninebot Mini został wyposażony w 18650 mAh akumulatory litowy o dużej pojemności. Moc 1200W zależy nie tylko od samej baterii, lecz także od zastosowania specjalnego systemu zarządzania akumulatorem BMS. System ten monitoruje stan każdej baterii w czasie rzeczywistym, a przy niskim poziomie naładowania automatycznie dystrybuuje ładunek. Bardzo ważny jest fakt, że system BMS pozwala monitorować stan akumulatorów w smartfonie, a w przypadku problemów można otrzymywać powiadomienia na urządzenie mobilne. Pokonaj jeszcze większe odległości dzięki pomocy Xiaomi Ninebot Mini!

Nie ma możliwości, że będziesz niezadowolony z użytkowania Xiaomi Ninebot Mini od Eco-Way ponieważ pojazd ma specjalny system adaptacyjny, który opiera się na wieloletnim doświadczeniu Ninebot i Segway. Dzięki wbudowanym czujnikom masy, orientacji przestrzennej, czujnikowi prędkości, czujnikowi temperatury, czujnikowi prądu, pojazdy monitorują i analizują funkcje użytkownika, a następnie wprowadzają określone ustawienia. W ten sposób zarządzanie Xiaomi Ninebot Mini staje się jeszcze bardziej wygodne i bezpieczne. Z tą technologią jest tak jak i z ludźmi, im więcej czasu spędzacie razem, tym więcej zrozumienia pojawia się między wami.

Możesz podłączyć swój smartfon do Xiaomi Ninebot Mini. W ten sposób smartfon zamienia się w rodzaj klucza z alarmem, przez który można włączać i wyłączać pojazd, a także otrzymać wiadomość, że osoby postronne próbują go wykorzystać. Smartfon staje się także Twoim pulpitem nawigacyjnym, dzięki czemu możesz śledzić prędkość. Dzięki pilotowi Bluetooth urządzenie zmienia się w dużą zabawkę sterowaną radiem. Również w pojeździe znajduje się funkcja diagnostyczna dla stanu technicznego pojazdu, dzięki której można otrzymywać powiadomienia na smartfona o problemach, które się pojawiły. Masz również możliwość zmiany ustawień ograniczenia prędkości, aktualizacji i wielu innych.

Podczas projektowania Xiaomi Ninebot Mini, priorytetowym zadaniem było stworzenie lekkiego i małego pojazdu, który mógłby być przenoszony w rękach, bez większego wysiłku, lub przewożony w bagażniku samochodu. Oznacza to, że inżynierowie musieli stworzyć przenośny, lekki, a jednocześnie solidny pojazd o wysokiej wydajności. Dlatego użyliśmy specjalnego materiału lotniczego. Porównując stop tytanu, włókno węglowe i stop aluminium, inżynierowie skupili się na stopie magnezu. Materiał ten jest również wykorzystywany do produkcji pojazdów kosmicznych, ponieważ jest bardzo lekki i trwały. Dlatego waga pojazdu wynosi zaledwie 12,8 kg.

Przemyślany design jest również odzwierciedlony w każdym szczególe: na końcu dźwigni znajduje się specjalny uchwyt dla wygodniejszego transportu urządzenia. Dzięki kompaktowej konstrukcji, Xiaomi Ninebot Mini będzie pasował do bagażnika samochodu i stanie się Twoim wiernym towarzyszem!

Wszyscy wiedzą, że opony i felgi rzutują na komfort i bezpieczeństwo pojazdu. Dlatego zastosowano opony antypoślizgowe i felgi klasy segway ze stopu magnezu i aluminium. 10.5 calowe opony bezdętkowe cali, są stabilne i mają świetne właściwości. Specjalnie zaprojektowany wzór bieżnika zapewnia lepszą przyczepność na nawierzchni drogi, ma właściwości antypoślizgowe i eliminuje drgania.


Najważniejsze cechy produktu:


- bardzo pojemne baterie pozwalające na pokonanie 22km na 1 ładowaniu
- prędkość max: do 16km/h
- kolor: czarny lub biały
- silnik elektryczny: 700W
- czas ładowania: 4h
- zdolność pokonywania wzniesień: 15°
- droga hamowania: 3.4 metry
- koła: 6 cali, ciśnienie kół jak w gokarcie
- klasa wodoodporności: IP54
- napięcie wejściowe: 100-240VAC, 50/60Hz

System oświetlenia:
- przód: light sensor LED
- tył: auto-sensor LED
- sygnał ostrzegawczy: auto-sensor LED
- kierunkowskazy: auto-sensor LED
- bluetooth LED
- wskaźnik zasilania LED

Wymiary:

- wymiary: SxW 54,8cm x 59,5cm
- waga: 12,8kg
- nośność: 85kg