Wczytuję dane...
Dostępny
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN

Blaupunkt EHB206

Deska elektryczna z funkcją automatycznego balansu


Deska elektryczna EHB206 to doskonały gadżet zarówno dla młodych, jak i starszych zwolenników aktywnego spędzania czasu. Sprawdzi się również jako środek transportu, zawsze wtedy, gdy chcemy w szybkim tempie udać się na miejsce spotkania ze znajomymi. 

Sterowanie modelem EHB206 oraz wykonywanie prostych akrobacji jest niezwykle łatwe i odbywa się poprzez minimalny balans ciałem. Dodatkowe wsparcie zapewnia funkcja automatycznego balansu.

Maksymalna prędkość jaką można osiągnąć podczas jazdy na desce elektrycznej to 15 km/h, jednak najbardziej optymalna prędkość to 12 km/h. Po jej przekroczeniu deska emituje sygnał ostrzegawczy, dzięki temu bezpiecznie, wygodnie i w krótkim czasie, możemy pokonać dystans dzielący nas od punktu docelowego.

Wbudowany akumulator o pojemności 4 Ah pozwala komfortowo przejechać dystans 12 do 15 km, wystarczający aby dotrzeć na stację metra, do szkoły czy do pracy. Zasięg ten zależy od obciążenia deski oraz nawierzchni, po której aktualnie się poruszamy. Maksymalne obciążenie deski elektrycznej Blaupunkt EHB 206 wynosi 100 kg, zatem dorosły mężczyzna także może ją bezpiecznie użytkować.


_________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Specyfikacja techniczna Blaupunkt EHB206:


Silnik: 600 W (2 x 300 W)
Płyta główna: dwuczęściowy, podwójny system z funkcją automatycznego balansu
Koła: 6,5” bezdętkowe
Akumulator: Wbudowany 36 V 4,0 Ah
Zasilacz sieciowy: 42 V 1,5 A
Maksymalne obciążenie: 100 kg
Maksymalna prędkość: 12-15 km/h
Zasięg: 12-15 km (w zależności od obciążenia i rodzaju nawierzchni)
Czas ładowania: 2 h
Nachylenie podjazdu: 15-20 stopni
Wymiary: 585 x 185 x 175 mm
Waga netto: 7,5 kg
Torba transportowa