Wczytuję dane...
Dostępny
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: Blaupunkt

Blaupunkt EHB608

Deska elektryczna z funkcją automatycznego balansu, z Bluetooth i dedykowaną aplikacją na urządzenia przenośne z systemami iOS i Android.

Lubisz spędzać aktywnie czas na świeżym powietrzu, chcesz sprawić radość swojemu dziecku, a może po prostu fascynują Cię nowinki technologiczne? Jeśli chociaż na jedno z tych pytań Twoja odpowiedź jest twierdząca, to z pewnością zainteresuje Cię nowa deska elektryczna EHB608 marki Blaupunkt.


Model EHB608 wyposażony został w dwa niezależne silniki, każdy o mocy 300 W, które umożliwiają komfortową i bezpieczną jazdę deską z maksymalną prędkością do 12 km/h. W pełni naładowany akumulator o pojemności 4 Ah, umożliwia pokonanie dystansu do około 10-12 km, który jest wystarczający, aby przemieszczać się na krótkich odcinkach, czy w przypadku bardziej doświadczonych użytkowników, wykonywać różnego rodzaju ewolucje. Jednak ostateczny zasięg zależy od wielu różnych czynników, takich jak obciążenie (maks. 120 kg), rodzaj nawierzchni po jakiej porusza się użytkownik, czy warunki pogodowe. Z uwagi na powyższe pokonana odległość z pewnością będzie inna, gdy z deski korzystać będzie dziecko, poruszające się po płaskiej powierzchni w słoneczny, bezwietrzny dzień, a inna w przypadku dorosłego mężczyzny, który korzysta z urządzenia jadąc po nierównej drodze w trakcie niekorzystnej aury. Naładowanie akumulatora do pełna trwa około 3-5 godzin.

Ośmiocalowe, szerokie koła bezdętkowe pozwalają na płynną i pewną jazdę, bez względu na to czy użytkownik porusza się po równej, czy bardziej chropowatej nawierzchni. Dodatkowe wsparcie zapewnia funkcja automatycznego balansu, dzięki czemu sterowanie deską i wykonywanie prostych akrobacji jest niezwykle łatwe, a osobom zaczynającym swoją przygodę z deską elektryczną ułatwia naukę jazdy.


EHB608 posiada dwa tryby jazdy – podstawowy i zaawansowany. Pierwszy z nich umożliwia łatwe poruszanie się początkującym kierowcom oraz dzieciom, a drugi dedykowany jest wszystkim bardziej doświadczonym użytkownikom.

Funkcja Bluetooth umożliwia wykorzystanie wbudowanych w deskę głośników do odtwarzania muzyki ze smartfona i uzyskanie jeszcze większej frajdy z poruszania tym urządzeniem.

Deskę elektryczną EHB608 wyposażono w światła LED, dzięki którym każdy jej użytkownik będzie widoczny podczas jazdy.

Specjalna aplikacja dla smartfonów z systemem Android i iOS, dostępna do pobrania z odpowiedniego dla danego systemu operacyjnego sklepu (Sklep Play, iStore), pozwala użytkownikowi w łatwy sposób zarządzać parametrami kontrolującymi bezpieczne poruszanie się na desce – moc i czułość reakcji urządzenia na balans ciałem. Są to funkcje, które pozwolą dopasować deskę do wieku, wzrostu i wagi osoby użytkującej pojazd. Oprócz tego można uzyskać informacje o aktualnej prędkości, pokonanym dystansie, poziomie naładowania akumulatora, czy bieżącej wartości natężenia prądu w układzie. W aplikacji dostępna jest również mapa, na której zaznaczona jest aktualna pozycja użytkownika.

Górna część obudowy została wykonana z aluminium, co znacząco wpływa na poprawę wytrzymałości i odporności na uszkodzenia mechaniczne deski. Urządzenie dostępne jest w kolorze czarnym matowym.

Dołączona do zestawu torba, umożliwia wygodny transport deski, dlatego bez problemu można ją zabrać do autobusu czy tramwaju.

______________________________________________________________________________________________________


Specyfikacja techniczna Blaupunkt EHB608:

Silnik: 600 W (2 x 300 W)

Koła: 8,5” bezdętkowe

Akumulator: Wbudowany 25,2 V 4,0 Ah

Zasilacz sieciowy: 29,4 V 1 A

Maksymalne obciążenie: 120 kg

Maksymalna bezpieczna prędkość: 12 km/h

Zasięg: 10-12 km (w zależności od obciążenia i rodzaju nawierzchni)

Czas ładowania: 3-5 h

Nachylenie podjazdu: 15-20 stopni

Wymiary: 680 x 250 x 250 mm

Waga netto: 12,4 kg

Bluetooth do bezprzewodowego odtwarzania muzyki
Dedykowana aplikacja dla smartfonów z systemem Android i iOS
Funkcja automatycznego równoważenia

Dwa tryby jazdy – dla dzieci / dla dorosłych

Torba transportowa
Oświetlenie LED