Model: ES 1353
Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: Eswing

Kup cały komplet !

Zdjęcie produktu w sklepie Eco-Way
Torba na drążek
179,00 PLN

Hulajnoga elektryczna ESWING ES BOARD

Firma Eco-Way z siedzibą w Warszawie specjalizująca się w pojazdach elektrycznych, przedstawia rewalacyjną hulajnogę elektryczną trzykołową ES BOARD. Hulajnoga elektryczna trzykołowa to jeszcze bardziej dynamiczny, zwrotny, szybki oraz stabilny model e-hulajnogi. Idealny zarówno dla nastolatków jak i dorosłych. Hulajnoga wyposażona jest w inteligentny system rozruchu pojazdu, duży wyświetlacz, 3 poziomy prędkości (do 30km/h) oraz tempomat. Regulowany drążek pomoże ci dostosować hulajnogę do twojej wysokości, aby jazda była jeszcze bardziej komfortowa.

Firma Eco-Way z siedzibą w Warszawie jest bezpośrednim przedstawicielam oraz autoryzowanym dystrybutorem w Polsce renomowanej firmy ESWING, znanego producenta z ponad 20-letnim doświadczeniem w produkcji pojazdów elektrycznych, którego produkty cechuje rewelacyjny stosunek jakości do ceny.

MOCNA ORAZ STYLOWA KONSTRUKCJA

Hulajnoga elektryczna trzykołowa ESWING ES BOARD od Eco-Way to prawdopodobnie najbardziej stylowy trzykołowy pojazd obecnie dostępny na rynku. Dzięki solidnej konstrukcji oraz nietuzinkowemu wyglądowi, sprawi, że jazda na nim sprawi Ci niezwykłą frajdę podczas weekendowych przejażdzek czy w drodze do pracy. Hulajnoga idealnie sprawdza się w roli prywatnego transportera, którego pozazdroszczą Ci wszyscy. Pojazd względem innych tego typu produktów wyróżnia nie tylko modny wygląd, ale przede wszystkim mocna oraz solidna konstrukcja, dzięki której hulajnoga ESWING ES BOARD to inwestycja na wiele sezonów.

WYBIERZ SWOJĄ DESKĘ

Hulajnoga elektryczna trzykołowa ESWING ES BOARD posiada 4 różne konfiguracje podestów natypoślizgowych. Dzięki różnym wzorom, do Ciebie należy wybór, który podest będzie najbardziej pasował do Ciebie. Klasyczny czarny czy może kolorowy. Wybór należy do Ciebie

WIELKA MOC

Hulajnoga elektryczna trzykołowa ESWING ES BOARD posiada silnik z mocą 450W, co pozwala użytkownikowi szybko przyspieszyć pojazd i osiągnąć maksymalną prędkość aż do 30km/h. Dzięki ESWING ES BOARD poczujesz wiatr we włosach i już nigdy nie będziesz się frustrował bardzo powolnym przyspieszeniem jak w innych hulajnogach elektrycznych. Model został dodatkowo wyposażony w tempomat, dzięki któremu użytkownik utrzyma stałą, pożądaną prędkośc jazdy.

WYTRZYMAŁA BATERIA LG

Hulajnoga elektryczna trzykołowa ESWING ES BOARD została wyposażona w mocną, wytrzymałą baterię litowo-jonową LG 48V 8.8 Ah, dzięki, której użytkownij będzie mógł pokonać dystans aż do 35 km na jednym ładowaniu. Takie osiągi przy hulajnogach elektrycznych to rzadkość. Naładowanie baterii w hulajnodze zajmuje tylko od 4 do 6 godzin.

DUŻE POMPOWANE KOŁA

Hulajnoga elektryczna trzykołowa ESWING ES BOARD od Eco-Way z siedzibą w Warszawie została wyposażona w duże pompowane 8,5" koła, dzięki którym użytkownik nie będzie odczuwał małych nierówności podczas jazdy. Dzięki wyposażeniu hulajnogi w system trzech kół, pojazd elektryczny jest bardziej stabilny i zwrotny podczas jazdy.

DUŻY ORAZ INTELIGENTNY WYŚWIETLACZ

Hulajnoga elektryczna trzykołowa ESWING ES BOARD posiada wbudowany duży oraz inteligentny wyświetlacz z róznymi trybami jazdy. Dzięki różnym opcjom konfiguracji, możemy bez problemu ustawić formę rozruchu pojazdu, podejrzeć aktualną prędkość, ilośc przejechanych kilometrów, stan baterii, włączyć światła czy zmienić bieg na szybszy. Hulajnogę elektryczną trzykołową ESWING ES BOARD można również odpowiednio zabezpieczyć poprzez funckję "PASSWORD PROTECT". Po ustawieniu tej opcji, hulajnoga zostanie uruchomiona tylko i wyłącznie po wybraniu wcześniej ustawionego hasła.

UNIWERSALNY DRĄŻEK DLA KAŻDEGO

Hulajnoga elektryczna trzykołowa ESWING ES BOARD od Eco-Way posiada łatwo składany drążek z regulacją wysokości. Dzieki tej funkcji z twojej hulajnogi elektrycznej będzie mógł skorzystać twój kolega czy członek rodziny i dostosować swoją wysokośc do drążka.

ŁATWA W TRANSPORCIE

Hulajnoga elektryczna trzykołowa ESWING ES BOARD jest niezwykle łatwa w transporcie dzięki prostej funkcji składania drążka oraz taśmie zabezpieczającej. Pojazd elektryczny trzykołowy ESWING ES BOARD w bardzo prosty sposób można wygodnie transportować metrem, pociągiem czy w bagażniku własnego samochodu.

Specyfikacja techniczna ESWING ES BOARD:

Specyfikacja

Maksymalna prędkość 30 km/h
Maksymalny zasięg 25 km
Maksymalne obciążenie 110 kg
Średnica kół 8,5"
Sterowanie Przechyłem ciała
Zasilanie Akumulator litowo-jonowy 8800 mAh
Czas ładowania 3-5 godzin
Silnik 48V 450W
Dodatkowe informacje Wyświetlacz LCD
Dźwignia prędkości
Hamulec ręczny
Tempomat
Sygnał dźwiękowy - dzwonek
Tylne światło LED
Błotniki
Waga 18,5 kg
Akcesoria w zestawie Zasilacz
Instrukcja obsługi
Gwarancja 12 miesiące (gwarancja producenta)