Gwarancja: 12 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: GoClever

Deskorolka elektryczna Goclever City Board SUV LG 8"off road

W CIĄGŁYM RUCHU

Jak to działa? To proste!

Urządzenie wykorzystuje samobalansujący czujnik żyroskopu. Zasada pracy polega na intuicyjnym sterowaniu balansem ciała bez żadnego wysiłku oraz długotrwałych przygotowań - jedziesz stojąc! Użytkownik może sam kontrolować pojazd - przyspieszać, zwalniać, hamować, skręcać, itd. - przez pochylanie się do przodu i do tyłu oraz odpowiednią pracę stóp. Może również obracać się o 360° w miejscu. Zasięg przy w pełni naładowanej baterii może osiągnąć nawet do 20 km. Maksymalny kąt nachylenia wynosi 30°.

NOWOCZESNA TECHNOLOGIA

Zabawa a przede wszystkim bezpieczeństwo

Ten inteligentny produkt mobilny wnosi element zabawy do codzienności i sposobu przemieszczania. Deska jest smukła i zgrabna dzięki zastosowaniu 8 calowych kół terenowych o dużej przyczepności. Minimalizują one kąt przechyłu i zapewniają stabilność. Taka konstrukcja gwarantuje bezpieczeństwo oraz zapewnia dynamiczność i płynność ruchu. Kolorowe światła LED świecą się, gdy urządzenie jest w ruchu. Obecnie każda deska została wyposażona w praktyczny głośnik bluetooth.

UNIKATOWE DESIGN

Komfort oraz prestiż

Charakterystyczny wygląd typu SUV z antypoślizgową powierzchnią zapewnia bezpieczeństwo oraz zwiększa komfort użytkowania. Wyróżniająca się estetyka sprawia, że deska zwraca uwagę i nie pozwala oderwać od siebie oczu. W zestawie znajduje się również stylowy pilot.
CITY BOARD SUV to szybki i bardzo wygodny sposób na poruszanie się, który dostarczy wszystkim dużo rozrywki i wspaniale rozwinie umiejętności utrzymywania równowagi i balansowania. Z łatwością pokonuje różnego rodzaju tereny i jazda na niej jest niezwykle komfortowa. Specjalna konstrukcja oraz unikatowe opony pozwalają na poruszanie się po trawie, kostce brukowej, asfalcie oraz niewielkich wzniesieniach.Prosta obsługa, pojemność baterii i mobilność dostarczą dużo przyjemności z jazdy. Specjalny sygnał dźwiękowy i świetlny powiadomi, kiedy stan baterii będzie niski. Do pełnego naładowania urządzenia wystarczą maksymalnie 2 godziny.

TWOJA MUZYKA JEDZIE Z TOBĄ

Wbudowane głośniki bluetooth

Nowością na rynku są wbudowane w deskę głośniki bluetooth, które w prosty sposób możesz połączyć ze swoim telefonem i słychać swojej ulubionej muzyki wszędzie dokąd się wybierzesz.BEZPRZEWODOWY PILOT

ZAWSZE POD RĘKĄ

Całkowitą nowością jest pilot, który pozwala zdalnie odblokować i zablokować twoją deskę.WYJĄTKOWY POMYSŁ NA PREZENT

Nie tylko dla dzieci

Ten nowoczesny produkt wspaniale sprawdzi się jako prezent, zarówno dla młodzieży, jak i dorosłych. Elektryczna hulajnoga to wspaniała zabawa oraz synonim nowoczesności!

Dane techniczne:

Specyfikacja:

 • Prędkość: Prędkość max. 15 km/h, prędkość pracy 12 km/h

 • Zasięg na jednym ładowaniu: 20 km

 • Nachylenie:  15° - 30°(w zależności od wagi użytkownika)

 • Kąt nachylenia: 15 ° - 30 °

 • Maksymalne obciążenie: 120 kg

 • Power: 2 x 350 W

 • Bateria: 36V x 4.4AH (158WH) litowa

 • Czas ładowania: 60 - 120 min (30 min do 80%)

 • Rozmiar opon: 8"

 • Materiał:  Tworzywo, Guma, Aluminium

 • Wymiary: 70,5 x 21 x 24,5 cm

 • W pudełku:  2 koła terenowe, ładowarka, instrukcja, torba, pilot