Wczytuję dane...
Dostępny
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: Xiaomi

Hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia M365 Pro Czarna

W porównaniu do swojej poprzedniczki Xiaomi MiJia M365 Pro od Eco-Way została wyposażona w potężniejszy silnik o mocy 300W pozwalający na jazdę z prędkością do 25 km/h. Również pojemność baterii została zwiększona i teraz na jednym naładowaniu jesteśmy w stanie pokonać dystans nawet 45km! Hulajnoga jest wyposażona również w niezwykły system KERS (Kinetic Energy Recovery System) który w trakcie jazdy przekształca energię kinetyczna w elektryczną, co zasila baterię!

 

Kolorowy wyświetlacz LCD
Wyświetlacz LCD znajdujący się na trzonie kierownicy to największa zmiana w stosunku do poprzedniego modelu hulajnogi. Możemy odczytać z niego wszystkie istotne informacje, takie jak obecna prędkość i tryb, w którym się poruszamy, informacje o włączonych światłach i połączeniu Bluetooth oraz stanie baterii. Sterowanie odbywa się za pomocą jednego przycisku i jest niesamowicie intuicyjne. Dzięki dedykowanej aplikacji na smartfona możemy sparować go z hulajnogą i zyskać dostęp do dodatkowych informacji.

 

Przenośna, kompaktowa oraz składana:
Hulajnoga elektryczna Xiaomi MiJia M365 Pro od Eco-Way to najlepszy wybór jeżeli jest Ci potrzebna przenośna, kompaktowa oraz składana hulajnoga. Dzięki naciśnięciu przycisku składającego, hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia M365 Pro będzie gotowa do działania. Dotrzesz nią dosłownie wszędzie, a po zakończeniu jazdy, tym samym przyciskiem złożysz ją równie szybko oraz sprawnie. Po złożeniu hulajnogi elektrycznej Xiaomi Mijia M365 Pro można ją wygodnie transportować np w metrze,pociągu, bagażniku auta czy schować. Całkowita waga wynosi zaledwie 14.5 kg, podczas gdy podobne produkty ważą zazwyczaj o wiele więcej.

Komfortowa, antypoślizgowa kierownica:
W hulajnodze elektrycznej Xiaomi MiJia M365 Pro od Eco-Way wszystkie elementy sterujące zostały umieszczone na kierownicy. Aby uruchomić lub wyłączyć silnik hulajnogi, wystarczy wcisnąć przycisk zasilania. Nad nim znajduje się wyświetlacz LCD który informuje nas międzyinnymi o stanie naładowani. Dzięki temu będziemy na bierząco kontrolować poziom naładowania baterii podczas jazdy.                

 Jasne światła LED:
Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia M365 Pro zostałą wyposażona w przednie oraz tylne światła LED. Hulajnoga elektryczna to jedna z bezpieczniejszych i wygodniejszych hulajnóg aktualnie dostępna na rynku. Przednie światła Hulajnogi Mijia Pro zostały wyposażone w mocne diody LED o mocy 1.1W, które oświetlają do 6 metrów drogi. Podczas naciśnięcia hamulca, mocne czerwone tylne światło ostrzeże inne pojazdy oraz uczestników ruchu. Dzięki temu jazda wiecozrową porą będzie zawsze bezpieczna i komfortowa.

Podwójny system hamowania:
Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia M356 Pro posiada wentylowany układ hamulcowy oraz technologię E-ABS, dzięki której czas reakcji jest niezwykle szybki, a hamowanie bezpieczne i skuteczne. Odległość hamowania wynosi do 4 metrów.

Duże 8,5" koła:
Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia M365 Pro została wyposażona w duże 8.5" pneumatyczne opony, które zapewniają komfort jazdy oraz w większym stopniu amortyzują wstrząsy. Dzięki temu hulajnoga nadaje się do większości dróg miejskich oraz powierzchni utwardzonych. Jazda jest płynna, cicha oraz komfortowa rónież dzięki zastosowaniu w hulajnodze bezszczotkowego silnika DC o mocy 300W, który został wbudowany w przednie koło. Silnik w hulajnodze elektrycznej Xiaomi Mijia M365 Pro jest cichy i pozwala szybko osiągnąć 25km/h. Warto dodać, że hulajnoga posiada także szeroki podest na stopy.

Aż 45 km przejazdu:
Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia M365 Pro zasilana jest baterią litowo-jonowymą LG umieszczonymi wewnątrz podestu. Bateria w hulajnodze jest bezpiecznie chroniona przed uszkodzeniami mechanicznymi, a ponadto posiada własną wielopoziomową ochronę przed zwarciami, przeładowaniem, przegrzaniem itp. Z powodu funkcji mniejszego poboru energi w baterii, hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia M365 Pro może przejechać nawet 45 km na jednym ładowaniu baterii. Ponowne nałądowanie baterii trwa ok. 8 godzin.

System odzyskiwania energii:
Elektryczna hulajnoga Xiaomi MiJia M365 Pro została wyposażona w system odzyskiwania energii, będącym innowacyjną technologią stosowaną m.in w samochodach elektrycznych.

Mobilna aplikacja na hulajnogę:
Hulajnoga elektryczna Xiaomi Mijia M365 Pro od Eco-Way posiada wbudowany system Bluetooth. Za pomocą urządzenia mobilnego można dokonać wszelkich regulacji jazdy poprzez połaczenie się ze specjalną aplikacją XIAOMI. Za pomocą urządzenia mobilnego można również zaktualizować oprogramowanie hulajnogi elektrycznej Xiaomi.

Kontroluj prędkość jazdy:
Dzięki najnowszym rozwiązaniom technologicznym w hulajnodze elektrycznej Xiaomi Mijia M365 Pro, możesz zawsze poruszać się ze stałą prędkością, praktycznie przejmując kontrolę nad pojazdem. Utrzymując równomierną prędkość, zaoszczędzisz na poborze energii baterii.

 

Parametry techniczne:

- model: M365 Pro
- bateria: 474Wh
- wymiary: 108 x 43 x 114 cm
- waga: 14.2 kg
- kolor: czarny
- napięcie nominalne: 42V
- materiał: stop aluminium
- klasa ochrony: IP54
- maksymalna prędkość: 25 km/h (ECO: 15km/h, D: 20km/h, S: 25km/h ).
- zasięg: 45 km
- hamulce: z tyłu tarczowy, z przodu E-ABS, droga hamowania: 4 m
- przednie oświetlenie: 1.1W o wysokiej jasności
- tylne oświetlenie: LED
- maksymalne obciążenie: 100 kg
- czas ładowania: 8-9 h

Gwarancja 24 miesiące; 6 miesięcy bateria


	
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...