Wczytuję dane...
Dostępny
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 69.00 PLN
Producent: EcoRider

Hulajnoga elektryczna EcoRider L8A Dual motor (1600W)

 

Hulajnoga Elektryczna EcoRider L8A dual motor to pojazd oferujący większe parametry jezdne, niż typowe hulajnogi elektryczne. Model L8A jest idealnym towarzyszem który z łatwością poradzi sobie we wszystkich codziennych sytuacjach życiowych. Niezależnie od tego, czy chodzi o osobę dojeżdżającą do pracy, do szkoły, czy dysponującą czasem wolnym, hulajnoga elektryczna EcoRider L8A zawsze będzie przydatna.

 

Ogromna moc silników, niesamowite osiągi - 50 km/h

Hulajnoga EcoRider L8A napędzana jest przez dwa bezszczotkowe silniki piastowe o mocy znamionowej 800W każdy, czyli w sumie 1600W, dzięki którym hulajnoga osiąga prędkość maksymalną aż do 50 km/h. Hulajnoga posiada 3 stopnie prędkości, które wynoszą kolejno: 25 km/h – tryb oszczędnej jazdy, 40 km/h – tryb normalny, oraz tak zwane pełne otwarcie przepustnicy na 50 km/h . Najwyższy bieg można dowolnie ograniczać, aby pojazd mógł być ograniczony do prędkości wynoszącej np. 25 km/h. Limit można ustawić przy każdym pełnym km/h.

 

Duży zasięg, aż do 45 km

W aluminiowej ramie pod szerokim podestem znajduje się potężna bateria litowo-jonowa o napięciu roboczym 48 V i pojemności 20 Ah, która pozwala przejechać na jednym ładowaniu do 45 km. Mimo to, jednemu z naszych klientów na trybie oszczędnej jazdy (1 bieg – 25km/h) udało się osiągnąć zasięg rzędu 92 km.

 

Precyzyjne zawieszenie

Hulajnoga EcoRider L8A została wyposażona w precyzyjne zawieszenie w postaci podwójnych amortyzatorów z przodu oraz jednego większego amortyzatora umieszczonego z tyłu, które idealnie pochłaniają wstrząsy i wibracje występujące podczas jazdy na różnych typach powierzchni. W skutek dobrej amortyzacji komfort z jazdy jest na bardzo wysokim poziomie.

 

Solidne wykonanie

Korpus hulajnogi i okucia zostały wykonane ze stopu aluminium (6061), dzięki czemu są solidne i wysokiej jakości, a dzięki wytrzymałej konstrukcji maksymalne obciążenie modelu L8A wynosi aż 150kg.

 

Czytelny i funkcjonalny wyświetlacz

Hulajnoga EcoRider L8A posiada podświetlany wielofunkcyjny wyświetlacz LCD podający podstawowe parametry jak: ilość kilometrówstan naładowania akumulatora oraz prędkość.

 

Niezawodne hamulce tarczowe

Hulajnoga EcoRider L8A została wyposażona w dwa hamulce tarczowe umieszczone na obydwu osiach (przód oraz tył), dzięki którym droga hamowania jest krótka, a jazda staje się bezpieczniejsza.

 

Oświetlenie LED

Hulajnoga EcoRider L8A posiada mocne oświetlenie LED z przodu i z tyłu. Oświetlenie przednie wyposażone zostało w poczwórne światło LED, z soczewką, która wzmacnia natężenie światła i idealnie oświetla naszą trasę, a podczas hamowania z tyłu włączają się mocne czerwone światła ostrzegające innych uczestników ruchu o tym, że hamujemy.

Regulowana wysokość kierownicy

Hulajnoga EcoRider L8A oferuje możliwość regulacji kierownicy, w stanie wysuniętym drążek kierowniczy znajduje się na wysokości 110 cm nad ziemią.

Podwójny port ładowania

Hulajnoga EcoRider L8A posiada dodatkowy port ładowania (łącznie dwa), dzięki któremu po dokupieniu dodatkowej ładowarki czas potrzebny na pełne naładowanie baterii ulega skróceniu o połowę.

 

Prosty w obsłudze mechanizm składania

Hulajnoga EcoRider L8A dual motor została wyposażona w mechanizm składania, który jest bardzo prosty w obsłudze, dzięki możliwości składania hulajnogę z łatwością schowamy np. do bagażnika samochodu.


Hulajnogi EcoRider, to jakość wykonania oraz niesamowite osiągi. Eco-Way jest jedynym dystrybutorem tych pojazdów w Polsce. Posiadamy własny serwis oraz dajemy 24 miesięczną gwarancję na hulajnogi w tym 6 miesięcy na baterie.

 __________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________

Specyfikacja techniczna Ecorider L8A Dual Motor(1600W)

Całkowity rozmiar: 1160 * 570 * 1210 mm
Rozmiar po złożeniu: 1140 * 220 * 470 mm
Rozmiar kartonu: 1220 * 270 * 520 mm
Max. Ładowanie: 150 kg
Ciężar własny: 26 kg
Typ silnika: bezszczotkowy silnik DC
Moc silnika: 800 W * 2 silniki (1600W)
Znamionowa moc wyjściowa: 800 W * 2 silniki
Napięcie znamionowe: 48V
Maksymalna prędkość: 50 km / h (można ustawić na 25 km / h)
Zasięg: około 45 km
Klasyfikacja umiejętności: 40 stopni
Temperatura pracy: -5 ℃ ~ 40 ℃
Temperatura przechowywania: -10 ℃ ~ 40 ℃
Moc znamionowa: 109,2 W
Napięcie wejściowe: 100-240VAC
Napięcie wyjściowe: 54,6V
Prąd znamionowy: 2A
Czas ładowania: 5 godzin-10 godzin
Rodzaj baterii: 18650 Bateria litowa
Napięcie znamionowe: 48V
Napięcie wejściowe: 54,6V
Pojemność baterii: 20 Ah
Rozmiar opony: 10-calowa opona bezdętkowa * 2
Materiał ramy: stop aluminium 6061
Wodoodporność: IP54
Zawieszenie: zawieszenie przednie * 4 + zawieszenie tylne * 2
Wyświetlacz: kolorowy wyświetlacz
Przyspieszenie: przepustnica
Hamulec: przedni hamulec tarczowy + tylne hamulce tarczowe + tylny hamulec elektroniczny
Kolor: czarny
Opcjonalne: możliwość montażu siedziska


*Przedstawione osiągi mogą ulec pomniejszeniu w zależności od wagi użytkownika, terenu po jakim się porusza oraz warunków atmosferycznych takich jak silny wiatr czy niska temperatura otoczenia.