Wczytuję dane...
Dostępny
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: Segway

SEGWAY-NINEBOT MAX G30

Hulajnoga elektryczna Segway-Ninebot KickScooter MAX G30 to najnowszy elektryczny skuter firmy Segway. Marka ta jest znana na całym świecie z wysokiej jakości i innowacyjnych e-pojazdów. KickScooter MAX G30 to najwyższej klasy hulajnoga elektryczna firmy Segway-Ninebot. Model ten posiada napęd na tylne koła z potężnym 350-watowym silnikiem. Pozwala on na szybsze przyspieszenie i daje maksymalną prędkość 30 km/h. Hulajnoga elektryczna wyposażona została w akumulator o mocy 551Wh, który daje zasięg do 65 km. Kolejną zaletą jest to, że MAX G30 posiada zintegrowaną ładowarkę, która pozwala szybko i wszędzie naładować skuter.Hulajnoga Segway-Ninebot KickScooter MAX G30 jest wyposażona w przednie i tylne światło dołączone do hamulca, dzięki czemu można można jeździć w ciemnościach. Hulajnoga elektryczna posiada również wbudowany dzwonek. Po dotarciu do celu można złożyć skuter elektryczny za pomocą poręcznego systemu składania.Hulajnoga Segway-Ninebot KickScooter MAX G30 jest wyposażona w duże 10-calowe bezdętkowe koła pneumatyczne, które zapewniają duży komfort podczas jazdy. Do elektrycznego skutera dołączona jest aplikacja, w której można odczytać wszystkie ważne informacje i parametry. Za pomocą tej aplikacji możesz również aktywować funkcję antykradzieżową, aby trzymać złodziei z daleka. Kolejną zaletą Segway-Ninebot MAX G30 jest wodoodporność na poziomie IP54. Oznacza to, że można jeździć w deszczu i przez kałuże.Najważniejsze cechy:

  • 10 calowe pneumatyczne opony. Amortyzacja i mniej konserwacji dla lepszego komfortu jazdy.
  • Wbudowany adapter i szybkie ładowanie. MAX G30 wyposażony jest w wewnętrzną szybką ładowarkę 3A i dodatkowy port ładowarki zewnętrznej obsługujący szybką ładowarkę do 5A.
  • Podwójny system hamowania. Jednoczesne podwójne hamowanie zapewnia świetną stabilność i sterowność.
  • Przednie/tylne światła reflektory. Bądź widoczny i bezpieczny w warunkach słabego oświetlenia (przód, tył, światła hamowania i boczne/tylne reflektory).
  • Napęd na tylne koło. Oferuje lepsze przyspieszenie, stabilność i hamowanie.
  • Kolorowy wyświetlacz. Pokazuje prędkość jazdy, połączenie Bluetooth, błędy, tryb jazdy i poziom naładowania baterii.
  • Tryb pieszy. Pozwala na jazdę w strefach dla pieszych z maksymalną prędkością 6 km/h.____________________________________________________________________________________________________


Speyfikacja techniczna Ninebot MAX G30

 

Bateria: 36,8V 15,3 Ah

Moc: 350 W

Prędkość maksymalna: 30 km/h

Maksymalne obciążenie: 100 kg

Zasięg: 65 km

Czas ładowania baterii: 6h

Rozmiar opony: 10”/10”

Wymiary (S/D/W): 472/1167/1203 mm

Waga: 19,1 kg

Maksymalny kąt nachylenia: 20%

Amortyzacja: Brak

Hamulec: Przedni bębnowy i tylny elektryczny

Gwarancja: 24 miesiące