Wczytuję dane...
Dostępny
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN

HULAJNOGA ELEKTRYCZNA EES21WH

Nawet do 15 km zasięgu na jednym ładowaniu!Hulajnoga elektryczna dowiezie Was do celu sprawnie, bezpiecznie i bez stania w korkach. To środek transportu, który jest doskonałą alternatywą dla samochodu i roweru. Sprawdzi się również wtedy, gdy do pracy czy szkoły dojeżdżacie pociągiem, autobusem lub tramwajem. Po złożeniu, można ją bowiem bezproblemowo przenosić z jednego do drugiego środka transportu. Jest również świetną zabawką dla młodszych użytkowników, która zachęci ich do spędzania czasu na świeżym powietrzu.Hulajnoga elektryczna EES21WH marki PRIME3 została wyposażona w silnik o mocy 250 W, dzięki czemu użytkownik może się nią poruszać z maksymalną prędkością do 20 km/h. Prędkością steruje się za pomocą manetki wyposażonej w 4 biegi. Dwa pierwsze przeznaczone są dla osób rozpoczynających naukę jazdy na hulajnodze, dwa kolejne dla bardziej zaawansowanych użytkowników.Zasięg hulajnogi wynosi około 15 km i zależy od obciążenia oraz nawierzchni po jakiej porusza się użytkownik. Dlatego też dłuższy dystans pokona szczupły nastolatek poruszający się po płaskiej, asfaltowej jezdni, a zdecydowanie krótszą trasę przejedzie dorosły mężczyzna ważący około 100 kg. Maksymalne obciążenie pojazdu wynosi 120 kg.Model EES21WH wyposażony został w akumulator o pojemności 6,6 Ah, na którego naładowanie potrzeba około 3 godzin.
Czytelny wyświetlacz LCD informuje o aktualnej prędkości z jaką porusza się pojazd oraz o stanie naładowania akumulatora, dzięki czemu nie umknie nam moment kiedy należy urządzenie podłączyć do ładowania, aby móc ponownie cieszyć się jazdą.Przedni oraz tylny hamulec nożny gwarantują, że pojazd zatrzyma się zawsze, gdy będzie to konieczne, co zwiększa poczucie bezpieczeństwa. Komfort jazdy zapewniają również 6,5-calowe koła oraz światło LED, które oświetli trasę i sprawi, że kierujący hulajnogą będzie widoczny dla innych użytkowników drogi. Łatwy mechanizm składania hulajnogi oraz stosunkowo niewielka waga wynosząca 9,4 kg, pozwolą zabrać ją do autobusu, pociągu lub metra.
__________________________________________________________________________________________________________________________________
Specyfikacja techniczna EES21WHSilnik: 250 W
Akumulator: 25,2 V 6,6 Ah
Maksymalna prędkość: 20 km/h
Zasięg: ok. 15 km
Maksymalne obciążenie: 120 kg
Nachylenie podjazdu: 15-20 stopni
Hamulec przedni, tylny hamulec wspomagający (nożny)
Koła: 6,5"
Przednie światło LED: TAK
Wyświetlacz LCD: TAK
Łatwy mechanizm składania: TAK
Prąd ładowania: 220-240 V ~ 50/60 Hz
Czas ładowania: ~3 h
Wymiary: 1050 x 143 x 295/1026 x 950 x 528 mm (złożona/rozłożona)
Waga: 9,4 kg