Wczytuję dane...
Dostępny
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: Mercane

Hulajnoga elektryczna Mercane Widewheel Pro Dual 2020

Przyśpieszenie lepsze niż kiedykolwiek

Hulajnogę Mercane Widewheel zawsze charakteryzowała ogromna moc i moment obrotowy. W dużej mierze dzięki dwóm silnikom 500 W (a nie pojedynczej jednostce 1000 W) przyśpieszenie jest znacznie lepsze niż w innych skuterach elektrycznych 1000 W. Wreszcie osiąga prędkość 25 km/h w niecałe 3,5 sekundy. Ta moc wyjściowa pozwala Widewheelowi wspinać się po wzniesieniach o nachyleniu do 40 stopni. Osiąga maksymalną prędkość 40 km/h.

Zupełnie nowa bateria o rozszerzonym zasięgu

Zupełnie nowy wysoce wydajny akumulator litowo-jonowy 48V 15Ah stanowi znaczący wzrost w stosunku do modelu 2019. Z 12% większą wydajnością, ma również nowy i ulepszony kontroler, który pozwala Mercane Widewheel 2020 osiągnąć wyższą prędkość maksymalną niż poprzednie modele (o około 2-3 km/h). Bateria Widewheel 2020, zaprojektowana na co najmniej 500–600 cykli ładowania, powinna mieć minimalną żywotność 2,5-3 lat, przy założeniu 4 pełnych ładowań tygodniowo.

Kontrola za pomocą wyświetlacza

Zintegrowany wyświetlacz LCD wyświetla statystyki jazdy, takie jak prędkość, dystans podróży, pozostające napięcie akumulatora, pozostały poziom naładowania akumulatora, a także tryb jazdy i tempomat. Intuicyjne sterowanie za pomocą dwóch przycisków - zapomnij o mylących przełącznikach trybów i trudnych kontrolach. Wreszcie wszystkie najważniejsze informacje są dostępne na pierwszy rzut oka, dzięki czemu masz kontrolę nad swoim Mercane Widewheel Pro.

Podwójne zawieszenie, podwójny komfort

Mercane Widewheel został nazwany „najwygodniejszym skuterem elektrycznym na świecie”, głównie ze względu na „podwójne zawieszenie sprężynowe”. Zawieszenie jest bardzo czułe i szybko reaguje w połączeniu z bardzo szerokimi oponami, aby zapewnić stabilną i komfortową jazdę. Mercane Widewheel 2020 z łatwością poradzi sobie w warunkach miejskich - od nierównych krawężników po dziury, rama i zawieszenie pochłaniają wstrząsy i wibracje z wysoką wydajnością.

Podwójne hamulce dla większego bezpieczeństwa

Mercane Widewheel Pro jest wyposażony w dwa hamulce tarczowe (120 mm) - jeden z tyłu i dodatkowy z przodu. To znacznie zmniejsza drogę hamowania i poprawia sterowność podczas hamowania. Każdy hamulec sterowany jest osobną manetką, ​​co zapewnia najwyższy komfort jazdy. Różnica w drodze hamowania z modelem z roku 2019 jest znacząca

Przeprojektowana rama Mercane

Wiele kluczowych elementów nowego Mercane Widewheel Pro zostało przeprojektowanych w celu zwiększenia trwałości. W szczególności sztyca, widelec i części sztycy zostały utworzone z nowych form i przy użyciu nowych, mocniejszych mieszanek metali. To wzmacnia elementy, które są najbardziej podatne na uszkodzenia i znacznie poprawia trwałość Widewheel Pro. Jednym z głównych zarzutów dotyczących modelu Mercane Widewheel z 2019 r. były luzy kierownicy / mostka. Z czasem stałby się luźny, powodując drgania i zmniejszając stabilność. Ten problem został całkowicie rozwiązany dzięki nowej konstrukcji Mercane Widewheel Pro 2020.

Światła i dzwonek

Na kierownicy umieszczono dzwonek oraz ulepszono światła LED z przodu, światła hamowania z tyłu skutera. Szybki i stabilny mechanizm składania w połączeniu ze składaną kierownicą. Odporne na przebicie opony bezdętkowe wykonane ze skondensowanej pianki i gumy. Lista funkcji jest długa, ale chodzi o to, że nowy Mercane Widewheel 2020 jest pełen sprytnych funkcji zaprojektowanych, aby zapewnić najlepsze wrażenia z jazdy.


___________________________________________________________________________________________

 


Specyfikacja techniczna WideWheel Dual Motor

 

Motor: 2x 500W

Bateria: 48V 15Ah

Czas ładowania: 6h

Zasięg: 60 km

Max prędkość: 40 km/h

Max kąt nachylenia podjazdu: 40°

Limit wagowy: 100 kg

Rozmiar opon: 8" / 8" Ultra szerokie

Zawieszenie: Przód i tył sprzężynowe

Hamulec: Tarczowy przód i tył

Światła: Przód i tył LED

Waga: 22 kg

Wymiary: 550/1100/1100 mm

Gwarancja: 24 miesiące, bateria 12 miesięcy