Wczytuję dane...
Dostępny
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN

SKUTER ELEKTRYCZNY ESS41GR

Szybko, bezpiecznie i wygodnie!Szybko, bezpiecznie i wygodnie. Tak właśnie chcielibyśmy się przemieszczać w zatłoczonym mieście. Nikt przecież nie lubi stać w korkach, szukać wolnego miejsca do zaparkowania czy jeździć autobusem, do którego trudno się wcisnąć już na początkowym przystanku.


W odpowiedzi na rosnące wymagania użytkowników, producent marki PRIME3 wprowadził do swojej oferty skuter elektryczny ESS41GR. Ten wygodny pojazd z siodełkiem pozwoli uniknąć stania w korkach i wygodnie dojechać do szkoły, pracy czy na spotkanie ze znajomymi. Co więcej, po złożeniu można go bez problemu zabrać do autobusu czy tramwaju, a także schować do bagażnika samochodu. Jest więc idealnym pojazdem do poruszania się po mieście.


Skuter elektryczny ESS41GR został wyposażony w silnik o mocy 250 W, dzięki czemu użytkownik może się nim poruszać z maksymalną prędkością do 25 km/h. Prędkością steruje się za pomocą manetki wyposażonej w 3 biegi. Pierwszy z nich przeznaczony jest dla osób rozpoczynających naukę jazdy na skuterze, a dwa kolejne dla bardziej zaawansowanych użytkowników. Zasięg skutera wynosi około 20 km i zależy od obciążenia oraz rodzaju nawierzchni po jakiej porusza się użytkownik. Dlatego też dłuższy dystans pokona szczupła osoba jadąca po płaskiej, asfaltowej jezdni, a zdecydowanie krótszą trasę przejedzie dorosły mężczyzna ważący ponad 100 kg. Maksymalne obciążenie pojazdu wynosi 120 kg.


Wyjątkowy komfort jazdy zapewnia wygodne siodełko oraz 12-calowe, pompowane koła, dzięki którym można poruszać się po równej ulicy czy chodniku, jak również po bardziej off-roadowych trasach. Model ESS41GR posiada wbudowany akumulator o pojemności 6,6 Ah 36 V, na którego naładowanie potrzeba około 3-4 godzin. Przed rozpoczęciem jazdy, wskazane jest naładowanie akumulatora do pełna. Warto pamiętać o tym, że częste ładowanie nie uszkodzi baterii, natomiast długotrwałe przechowywanie rozładowanego akumulatora może skrócić jego żywotność. Czytelny wyświetlacz LCD informuje o aktualnej prędkości z jaką porusza się pojazd oraz o stanie naładowania akumulatora, dzięki czemu wychwycimy moment, w którym należy pojazd podłączyć do ładowania, aby móc ponownie cieszyć się jazdą. Tylny hamulec tarczowy gwarantuje, że skuter zatrzyma się zawsze wtedy, gdy będzie to konieczne. Przednie światło LED, które oświetli trasę i sprawi, że kierujący pojazdem będzie widoczny dla innych użytkowników drogi, a także tylne światło hamowania zapewniają użytkownikowi większe poczucie bezpieczeństwa podczas jazdy skuterem elektrycznym ESS41GR.


Łatwy mechanizm składania oraz stosunkowo niewielka waga, wynosząca 13 kg, dzięki którym skuter można zabrać do autobusu, pociągu lub metra, dopełniają komfortu użytkowania._____________________________________________________________________________________Specyfikacja techniczna ESS41GR


Silnik: 250 W
Akumulator: 36 V, 6.6 A
Maksymalna prędkość: 25 km/h
Zasięg: do 20km
Maksymalne obciążenie: 120 kg
Nachylenie podjazdu: do 25 stopni
Tylni hamulec tarczowy: TAK
Koła: 12 cali
Przednie światło LED: TAK
Wyświetlacz LCD: TAK
Prąd ładowania: 100-240 V ~ 50/60 Hz , 1.5 A
Czas ładowania: 2-3 godziny
Wymiary: 1025x495x960 / 1025x270x740 mm (rozłożony / złożony)
Waga: 13 kg