Wczytuję dane...
Dostępny
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: Airwheel

Unicykl - Airwheel Q5

Airwheel Q5 - najnowszy model dostępny w sklepach firmy Airwheel Poland. Ciekawy design, mocna bateria 170Wh to przewaga modelu Q5. Zapraszamy do zapoznania się z szerszym opisem poniżej.Airwheel Q5

To wysokiej wydajności pojazd elektryczny wyposażony w oryginalną baterię Li-ion Sony, której żywotność sięga do 1800 cykli ładowania. Q5 to pojazd, którym swobodnie dojedziemy do miejsca pracy czy szkoły omijając korki i rezygnując z komunikacji miejskiej.Stabilność

Q5 posiada dwa koła, które gwarantują lepszą stabilność, dzięki czemu utrzymanie równowagi nie stanowi problemu. Zastosowanie takiego rozwiązania znacznie ułatwia proces nauki i samą jazdę na elektrycznym skuterze.


Design

Airwheel Q5 zrobi wrażenie również na tych, który cenią sobie nie tylko jakość, kompaktowość i funkcjonalność, ale również walory estetyczne. Model ten wyposażony został w ochronne obicia dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, które można zmieniać wedle upodobania.


Ładowanie, bateria, silnik

Czas potrzebny do naładowania akumulatora o pojemności 170Wh wynosi 120min. Stopień naładowania baterii pokazują diody znajdujące są na górze urządzenia.


Mała waga i wymiary

Jedną z głównych zalet poruszania się na pojazdach elektrycznych tego typu jest ich mała waga. Airwheel Q3 waży 11,4kg dzięki czemu po dojechaniu do docelowego miejsca możemy wziąć go do ręki i wnieść do biura, szkoły czy domu, a następnie odłożyć w miejscu, w którym nikomu nie będzie przeszkadzał.


Bezpieczeństwo

Q5 posiada dwa zabezpieczenia chroniące nas przed zbyt odważną jazdą. Przy przekroczeniu 12 km/h włącza się delikatny alarm informujący o osiągnięciu tej prędkości. Przy 16km/h urządzenie zaczyna delikatnie zwalniać. Przy prędkości 18km/h Airwheel nie pozwoli nam na dalsze przyspieszanie.


____________________________________________________________________________________________________________________________________


Specyfikacja techniczna Airwheel Q5

Rozmiar: 530mm*373mm*185mm
Waga urządzenia: 11,5kg
Max. ciężar1: 120kg
Rozmiar opony: 14"
Max. prędkość: ~18km/h
Napięcie ładowania: AC220V 50-60Hz
Max. wzniesienie: ~15°
Czas ładowania: 120 minut
Temperatura pracy: -10°C~40°C
Akumulator: 170 Wh
Zasięg: Do 16km
Port USB