Wczytuję dane...
Dostępny
Gwarancja: 24 miesięcy
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: Airwheel

Unicykl - Airwheel Q3

Model Q3 to większa stabilność, bardzo mocny silnik oraz solidna konstrukcja. Bliźniacze koła o średnicy 360mm napędzane są silnikiem o dużej mocy. Największym atutem Airwheela serii Q jest zdecydowanie łatwość nauki jazdy.


Podstawowe parametry

Dwukołowiec napędzany jest silnikiem elektrycznym o mocy 800W. W połączeniu z solidną konstrukcją sprawia, że urządzenie jest dostępne niemal dla każdego, niezależnie od wagi czy wzrostu. W modelu Q3 zastosowano akumulator litowo-jonowy o pojemności 130Wh. Czas ładowania wynosi 90min.
Łatwa nauka jazdy

Wystarczy pochylić się, a urządzenie zacznie się rozpędzać, skręcanie odbywa się poprzez ruchy nogami. Użytkownicy o wiele szybciej potrafią opanować jazdę na modelach z serii Q, ze względu na dwa koła równoległe do siebie. Jest to świetne rozwiązanie dla osób nieczujących się na siłach, aby zakupić jednokołowca, ale chcieliby korzystać z tego typu rozwiązania.
Najlepsza jakość

Airwheel serii Q to także wysoka jakość oraz zaskakująca technologia. Q3 posiada certyfikat Un-test 38.8. Pojazd poprawnie przeszedł testy wibracyjne, krótkiego zwarcia, uderzenia, wstrząsu czy przeładowania, co gwarantuje bezpieczeństwo użytkownikowi.


_____________________________________________________________________________________________________

Specyfikacja techniczna Airwheel Q3


Rozmiar: 518mm*408mm*200mm
Waga urządzenia: 11,5kg
Max. ciężar: 120kg
Rozmiar opony: 14"
Max. prędkość: ~18km/h
Napięcie ładowania: AC220V 50-60Hz
Max. wzniesienie: ~15°
Czas ładowania: 90 minut
Temperatura pracy: -10°C~40°C
Akumulator: 130 Wh
Zasięg: Do 13km
Port USB