Wczytuję dane...
Dostępny
Realizacja zamówienia: 72 godzin
Wysyłka od: 19.00 PLN
Producent: Airwheel

Monocykl elektryczny - Airwheel X8

Airwheel X8 - oparty na żyroskopie monocykl elektryczny wyposażony w mocny silnik i akumulator, które w  połączeniu z większym rozmiarem koła sprawiają, że jest to idealny produkt dla każdego, niezależnie od jego postury.Codzienny sposób komunikacji

Urządzenia marki Airwheel są świetną alternatywą dla innych środków transportu na krótkich odcinkach. Dzięki technologi litowo-jonowej wszystkie kilkukilometrowe podróże do szkoły czy pracy nie muszą już być pokonywane samochodem lub komunikacją miejską. Stań na monocyklu i dojedz do pracy szybko, sprawnie i przyjemnie.


Wysoka wydajność

Bateria litowo-jonowa o pojemności 170 Wh gwarantuje pracę urządzenia w zakresie temperatur -10°C do 40°C i zasięg do 20 km. Czas potrzebny do naładowania od 0 do 100% akumulatora wynosi zaledwie 90minut. Urządzenie osiąga prędkość maksymalną do 18 km/h.


Większa stabilność

Airwheel X8 wyróżnia większa średnica koła - 420 mm. Zapewnia to większą stabilność podczas jazdy na nierównym podłożu. Waga wynosząca 11 kg w dalszym ciągu zapewnia komfort przenoszenia urządzenia na niewielkich odcinkach.


Wyposażenie

Urządzenie Airwheel X8 zostało wyposażone w specjalny uchwyt, dzięki któremu można wnieść go ze sobą do pracy, biura czy na zajęcia. Wraz z urządzeniem zapewniamy dodatkowy pas wspomagający w nauce jazdy na Airwheel oraz boczne na pierwsze godziny nauki jazdy. Po tym czasie można w pełni cieszyć się jazdą.Jazda nie tylko w idealnych warunkach

Airwheel X8 w odróżnieniu od popularnych desek elektrycznych doskonale radzi sobie z krawężnikami, dziurami czy nierównymi drogami. Wszystko za sprawą jednego koła, dzięki któremu możemy wjechać w zagłębienie terenu i z niego wyjechać bez obawy o to, że jedno z kół zostanie wyżej. Wysoko położne pedały sprawią z kolei, że takie przeszkody jak zjazd z krawężnika czy przejazd przez próg zwalniający nie będą stanowiły dla nas większego problemu.


Technologia i wodoszczelność

IP56 to klasa wodoszczelności, którą posiada Airwheel X8. Specjalnie przygotowana obudowa oraz izolacja elementów łączonych ciekłym klejem sprawia, że nie musimy obawiać się kałuż czy dojazdu ostatnich metrów do swojego domu w deszczu.


___________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________


Specyfikacja urządzenia Airwheel X8


Rozmiar: 497mm*450mm*168mm
Waga urządzenia: 11,1kg
Max. ciężar: 120kg
Rozmiar opony: 16"
Max. prędkość: ~18km/h
Napięcie ładowania: AC220V 50-60Hz
Max. wzniesienie: ~15°
Czas ładowania: 120 minut
Temperatura pracy: -10°C~40°C
Akumulator: 170Wh
Zasięg: Do 15km
Port USB